Komentāri

No pašvaldību iesniegtajiem kompensāciju pieprasījumiem par plūdu radītajiem infrastruktūras bojājumiem par pamatotiem atzīta tikai ceturtdaļa.

Kompensācijas par infrastruktūru pieprasa 17 no 29 pašvaldībām, kur ir izsludināts ārkārtas stāvoklis. Galvenokārt tās ir par ceļiem, kuri ir izskaloti vai bojātas caurtekas. Līdz šai dienai pašvaldības kopumā pieprasījušas 4,7 miljonus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc izvērtēšanas Vides aizsardzības un reģionālas ministrijā (VARAM) šī summa sarukusi līdz 1 miljonam un 80 tūkstošiem eiro, jo daudzi iesniegumi ir atzīti par nepamatotiem.

Augusta lietavu radīto zaudējumu aprēķinus pašvaldības ministrijā vēl var iesniegt līdz trešdienai. Lēmumu par kompensācijām pieņems nākamnedēļ Koordinācijas padomes sēdē. Tur tiks izskatīti arī zemnieku zaudējumi, par kuriem atbildīga Zemkopības ministrija, kā arī valsts infrastruktūras bojājumi, kuru aprēķinās Satiksmes ministrija. Savukārt šīs nedēļās zaudējumus ministrijas apkopos atsevišķi.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl