Komentāri

No pašvaldību iesniegtajiem kompensāciju pieprasījumiem par plūdu radītajiem infrastruktūras bojājumiem par pamatotiem atzīta tikai ceturtdaļa.

Kompensācijas par infrastruktūru pieprasa 17 no 29 pašvaldībām, kur ir izsludināts ārkārtas stāvoklis. Galvenokārt tās ir par ceļiem, kuri ir izskaloti vai bojātas caurtekas. Līdz šai dienai pašvaldības kopumā pieprasījušas 4,7 miljonus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc izvērtēšanas Vides aizsardzības un reģionālas ministrijā (VARAM) šī summa sarukusi līdz 1 miljonam un 80 tūkstošiem eiro, jo daudzi iesniegumi ir atzīti par nepamatotiem.

Augusta lietavu radīto zaudējumu aprēķinus pašvaldības ministrijā vēl var iesniegt līdz trešdienai. Lēmumu par kompensācijām pieņems nākamnedēļ Koordinācijas padomes sēdē. Tur tiks izskatīti arī zemnieku zaudējumi, par kuriem atbildīga Zemkopības ministrija, kā arī valsts infrastruktūras bojājumi, kuru aprēķinās Satiksmes ministrija. Savukārt šīs nedēļās zaudējumus ministrijas apkopos atsevišķi.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl