Plūdi Latgalē: satiksmei slēgti septiņi autoceļi

Komentāri

“Latvijas Autoceļu uzturētājam” ir izdevies pakāpeniski normalizēt situāciju Latgalē.

Ja vēl vakar satiksmei bija slēgti 13 ūdens plūdu izpostītie ceļi, šodien neizbraucami ir tikai seši vietējās nozīmes un viens reģionālās nozīmes autoceļš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai klātienē iepazītos ar spēcīgo lietavu radītajiem bojājumiem infrastruktūrai, šodien Kārsavas novadu Latgalē apmeklējis satiksmes ministrs Uldis Augulis un “Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs Jānis Lange.

Viņus pārsteidzis ūdens spēks, ar kādu tas brāzies pāri ceļiem, to izskalojis un saplosījis pat metāla margas. Satiksmes ministrs LNT Ziņām stāsta, ka vismaz šobrīd nebūs nepieciešams valdībā lūgt līdzekļus no neparedzētiem gadījumiem, lai atjaunotu autoceļus.

Uldis Agulis
satiksmes ministrs, ZZS

Aprēķini vēl tiek veikti, lai saprastu, kāds ir kopējais zaudējumu apmērs. Taču izskatās, ka ”Latvijas Autoceļu uzturētājs” varēs tikt galā ar saviem iekšējiem resursiem, jo viņiem ir visi materiāli.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl