Ploriņš par sava darba negatīvo vērtējumu: Es labojos!

Komentāri

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) vadītājs Armands Ploriņš, kura darbs līdz šim novērtēts kā negatīvs, uz mediju jautājumu, kā tiek izmantots labošanās laiks, smaidot norādīja: ”Es labojos!”.

Jau ziņots, ka viens no iemesliem, kādēļ NMPD vadītāja darbība amatā saņēmusi neapmierinošu vērtējumu, ir neatbilstoši likumam izsludinātais ātrās palīdzības mašīnu iepirkums Rīgas reģionam, aģentūrai LETA iepriekš pastāstīja VM pārstāvis Oskars Šneiders.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv jau vēstīja, ka vismaz trīs miljonu eiro vērtais iepirkums par 30 ātrās medicīniskās palīdzības automašīnu iegādi līzingā izsludināts nepareizi, un saistībā ar to Veselības ministrijā tika īpaši izveidota komisija, kas veica dienesta vadītāja Armanda Ploriņa vērtēšanu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl