Ploriņam un Štriham KNAB aizliedz tuvoties darbavietai

Komentāri

Korupcijas novēršanas un apkarošanas dienests (KNAB) sāk atklāt nelielas detaļas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) kratīšanas lietā. Zināms, ka Armandam Ploriņam un Semjonam Štriham noteikts liegums tuvoties darbavietai.

To, ka Neatliekamās palīdzības dienestā otrdien ieradās tieši KNAB izmeklētāji, TV3 Ziņām kratīšanas laikā vaļsirdīgi izstāstīja pats Rīgas reģiona šefs Semjons Štrihs, kuram tagad liegts pildīt savus tiešos darba pienākumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Korupcijas apkarotāji šodien sniedz pirmos, lai arī skopos komentārus. Vizīte “ātrajā palīdzībā” tiešām bijusi saistīta ar automašīnu nomas līgumu un sanitāro pakalpojumu sniegšanu.

Sanitārā autobāze Rīgai automašīnas piegādā jau kopš 1974. gada. 1998. gadā tā nonāca uzņēmēja Adigjozala Mamedova privātīpašumā un turpināja ienesīgo līgumu līdz pat šā gada aprīļa beigām.

Foto:

Štrihs TV3 Ziņām gan apgalvoja, ka visa sava 40 gadu ilgā stāža garumā uzskatījis, ka automašīnas jānodrošina pašiem, bet ”viņam neesot bijis, kur likties”.

Neatliekamajai palīdzībai tikmēr atrasta pagaidu vadītāja – Veselības aprūpes departamenta direktora vietniece Biruta Kleina.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl