Plānots uzsākt jaunu skolotāju apmācības programmu, kurā pedagoga kvalifikāciju varēs iegūt viena gada laikā

Izglītības ministrija šonedēļ nāca klajā ar jaunu ierosinājumu, kā mazināt skolotāju trūkumu. Cilvēki, kam ir augstākā izglītība un kas nolēmuši nākotni saistīt ar skolotāja darbu, varētu par pedagogiem kļūt pēc specializētas vienu gadu ilgas apmācības.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • S

    S

    Kārtējo reizi sāk no otra gala-vispirms jānoskaidro, cik patiesībā skolotāju pašlaik strādā,Ja viens strādā 3 skolās, tas ir VIENS pedagogs, nevis 3, kā skaitīja K.Š. no JV.Tad jāzina, kādas un cik skolas ir un būs(teritoriālā ref.),ko prasīs jaunais standarts ar it kā superprogrammu kompetencēs, kas un kā to spēj realizēt.Apzināti nerunāju par algām, jo tās pielīdzināt vidējai spēj tikai "augšējiem slāņiem". Ja to visu sakārtos, būs gan sistēma, gan skolotāji, gan izglītības līmenis.Lai gan nepieciešami arī motivēti skolēni un vecāki, kas no saviem, bieži "brīnumbērniem bez bremzēm", prasa atbildību pienākumu izpratni.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!