Plāno noteikt, ka par valsts naudu skolotiem IT speciālistiem un pedagogiem trīs gadi būtu jānostrādā nozarē

Izglītības ministrija nākusi klajā ar iniciatīvu, kā vairot jauno pedagogu skaitu skolās.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • ???

  ???

  Un kādēļ ne MEDIĶIEM???
  Laikā, kad valstī katastrofāli trūkst medmāsu un ārstu!
 • Students

  Students

  Drīzāk ar šo Jūs zaudēsiet studentu skaitu. Studiju laikā diezgan daudziem studentiem mainās domas par savu tālāko nākotni. Nevar jau pavēlēt viņiem 3 gadus darīt to, ko nevēlas.
  Kā arī studenti studiju laikā arī strādā un jau nes pienesumu valstij, maksājot nodokļus. Pietiek domāt jaunus likumus, sakārtojiet vecos!
 • Sanita Slaidina

  Sanita Slaidina

  Par kādu pienesumu valstij Latvijā vispār var runāt, ja valsts varu pārstāvošās personas tikai laupa un apzog Latvijā vēl palikušos dzimtenes patriotus, kas cerībā, ka beidzot kaut kas mainīsies vēl kaut ko gaida.... un ko beigās sagaida? Pēdējos jāizģērbj līdz skeletam😡😡😡 Vai nākamais likums gaidāms, ka katram latvietim jāziedo kāds savs orgāns VALSTS KASES papildināšanai???????
 • Signe Birkenberga

  Signe Birkenberga

  Tagad jau tā ir ! Ja ir studenta kredìts, lai atmaksātu no valsts līdzekļiem jāsūta ìzzińa kad strādā savā nozarē un kredīts gadu tiek dzēsts un tad atkal nàkošais gads utt. 🙂
 • Сергей

  Сергей

  Платить за электричество в 2 разa меньше не нарушая закон реально! Советую абсолютно каждому ознакомиться с этой статьей https://utka.su/saveenergy электрика с более чем 20 летним стажeм. Лично я пользуюсь этим методом и очень доволен!s
 • S

  S

  Ja students mācījies par budžeta naudu, skaidrs, ka kaut kas jādod valstij pretī.Vai tie būtu 3 gadi, jādomā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!