Plaisu dēļ divstāvu dzīvojamās mājas sienā un grīdā Maskavas ielā evakuē 17 cilvēkus

1 komentārs
Plaisu dēļ divstāvu dzīvojamās mājas sienā un grīdā Maskavas ielā evakuē 17 cilvēkus
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (GINTS IVUŠKĀNS, F64)

Plaisu dēļ divstāvu dzīvojamās mājas sienā un grīdā Rīgā, Maskavas ielā, nācies evakuēt mājas iemītniekus, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD izsaukumu uz Maskavas ielu Rīgā, kur, kā liecināja saņemtā informācija, divstāvu dzīvojamās mājas sienā un grīdā parādījušās plaisas, saņēma šorīt, 15.oktobrī, plkst. 6.52. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēkas otrā stāva dzīvoklī uz sienas un grīdas redzamas plaisas. Tika pieņemts lēmums no ēkas evakuēt iedzīvotājus, kopumā 17 cilvēkus.

Notikuma vietā piesaistīti būvvaldes pārstāvji ēkas apsekošanai.

Tikmēr trešdien, 14.oktobrī, VUGD saņēma izsaukumu uz Babītes novadu, kur ezerā divās laivās atradās divi cilvēki, kas saviem spēkiem nespēja tikt krastā. Ugunsdzēsēji glābēji nogādāja abus cilvēkus krastā un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega kūpinātava, apgaismes lampa, sadzīves mantas nepasaimniekotā ēkā, sadzīves mantas dzīvojamā mājā, atkritumu konteiners, granulas apkures iekārtā, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, ka arī divos gadījumos dega atkritumi.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, 14.oktobrī ugunsdzēsēji glābēji Rīgā izcēla notekūdeņu akā iekrituši ezi, bet Talsu novadā izcēla neapsaimniekotas ēkas pagrabā iekritušu suni.

Tikmēr Jelgavā no automašīnas motortelpas atbrīvots kaķis, bet Daugavpilī no koka nocelts kaķis, kas saviem spēkiem nespēja no tikt lejā.