1 komentārs
Pitam Andersonam atklāta reta vēža slimība. Tuvinieki lūdz palīdzēt!
Foto: LETA

Pazīstamajam pašmāju mūziķim Pitam Andersonam konstatēta reta vēža slimība, un viņa tuvinieki, kā arī draugi lūdz palīdzību tās ārstēšanā.

Andersonam ir atklāts viens no visretāk satopamajiem vēža paveidiem – liposarkoma. No visiem vēža slimniekiem tikai 1% ir liposarkoma, kas ir ļoti agresīva un gandrīz neprognozējama vēža forma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūziķa pēdējā cerība ir Rineker Protonterapijas centrs Minhenē, Vācijā. Protonterapija ir visprogresīvākā terapija mūsdienās, kas ar ārkārtīgu precizitāti iespaido gandrīz tikai slimās šūnas un saglabā veselās.

Pits Andersons mūzikā un ārpus tās:

Lai izietu iepriekšējo diagnostiku un turpinātu terapiju 6 nedēļu garumā šajā centrā, vēl ir nepieciešams savākt 21 000 eiro.

Trūkstošos līdzekļus mūziķa atlabšanai ir iespējams ziedot, veicot pārskaitījumu uz viņa kontu:

Pits Andersons
220345 – 10138
Swedbank – LV63HABA000151A102803

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl