1 komentārs
Pirmsvēlēšanu mēnesī Rīgas sabiedriskajā transportā pieķerti krietni mazāk bezbiļetnieku nekā parasti
LETA

Šā gada maijā Rīgas sabiedriskajā transportā pieķerti krietni mazāk bezbiļetnieku nekā aprīlī. Kopumā pieķerti 897 bezbiļetnieki, kas ir četras reizes mazāk nekā aprīlī un 7,4 reizes mazāk nekā pērn maijā, liecina TV3 rīcībā esošā informācija.

Pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” apkopotie dati maijā sabiedriskajā transportā kopumā esot veiktas 28 900 pārbaudes, kas ir par 7980 pārbaudēm vairāk nekā mēnesi iepriekš, taču, neskatoties uz pārbaužu daudzumu, pieķerto bezbiļetnieku skaits ir būtiski mazāks nekā parasti. Martā “Rīgas satiksmes” kontrolieri veica apmēram tikpat pārbaužu kā maijā – 28 113, taču šajā mēnesī pieķerto bezbiļetnieku skaits bija vairākas reizes lielāks – 5576.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tādējādi dati apliecina pirms vēlēšanām sociālo tīklu lietotāju novērojumus, ka kontrole sabiedriskajā transportā ir ļoti reta parādība, turklāt bez biļetes braucošie pasažieri netiek sodīti, vien brīdināti.

“Rīgas satiksme” pārbaužu skaitu skaidro arī ar to, ka šogad maijā tika veikta ne tikai biļešu kontrole, bet arī pasažieru plūsmu pārbaude, lai iegūtu informāciju par nepieciešamo reisu nodrošinājumu vasarā, kā arī vērtētas vietas, kurās turpmāk tiks veidoti kontroles reidi.

“Rīgas satiksme” arī informēja, ka maijā Rīgas sabiedriskajā transportā visvairāk pārbaužu bija autobusos – 12 724, kamēr trolejbusos veiktas 10 728 pārbaudes, bet tramvajos – 5538 pārbaudes.

TOP komentāri

  • korektors
    0 0 0

    korektors

    "taču, neskatoties uz pārbaužu daudzumu, pieķerto bezbiļetnieku skaits ir būtiski mazāks nekā parasti" - cik?
    P.s. Pie citiem tekstiem pielikti konkrēti cipari...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl