PIRMS un PĒC Barona ielas remonta – vērīga rīdziniece fiksē kociņu “izzušanu”

9 komentāri
PIRMS un PĒC Barona ielas remonta – vērīga rīdziniece fiksē kociņu “izzušanu”

Izrādās, pēc vērienīgā un teju nu jau par bēdīgu leģendu kļuvušais Kr. Barona ielas remonts iezīmējies ar vēl kādu skumju faktu – pēc remontdarbiem “pazuduši” kociņi. To attēlos fiksējusi kāda vērīga aculieciniece.

Par nejēdzību, ko fiksējusi aculieciniece, ziņo arī “Facebook” lapa “Pilsēta cilvēkiem”.

 

Pilsēta cilvēkiem

Kāda vērīga mūsu lasītāja Līga mums atsūtīja fotogrāfiju no tikko kā izremontētās Kr. Valdemāra ielas ar komentāru: “Bija 10 koku dobītes, palika 4!”

Un – tik tiešām – pērn rakstā “Vai Rīga rūpējas par kokiem” mēs stāstījām tieši par Kr. Valdemāra ielu, kur nelielā posmā saskaitījām veselas 16 tukšas koku apdobes. To skaitā arī lasītājas fiksētajā posmā pie Aizsardzības ministrijas, kur tik tiešām iepriekš bija trīs tukšas apdobes, kuras nu ir vienkārši nobruģētas.

Lai gan Rīgas domes Satiksmes departamenta vadītājs Emīls Jakrins pirms remontdarbiem stāstīja, ka ielu profils netiks mainīts un tiks iestādīti jauni koki, tomēr rezultāts ir tāds, kādu nu redzam Kr. Valdemāra ielā.

 

 

TOP komentāri

 • Aigars Tarvids
 • Madara Fanija Benga
  +1 +1 0

  Madara Fanija Benga

  Nopirka kociņus - iztērēja miljonus. Izņēma kociņus, uzlika bruģi - vēl miljoni :D :D :D :D
 • Johanson Jakovlevs
  0 0 0

  Johanson Jakovlevs

  Bet tādu naudu izmeta par kociņu stādiem un darbu. Eh tā tā naudiņa aiziet

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl