Komentāri

Šodien Latvijā – Lielā Talka. Desmitiem tūkstošiem cilvēku attīrīja apkārtni no atkritumiem un piedalījās labiekārtošanas darbos teju 1800 pieteiktajās vietās.

Vēlme sapost dabu iedzīvotājiem bijusi lielāka nekā pērn, – lēš talkas rīkotāji. Taču cik simtiem vai tūkstošiem tonnu atkritumu būs izdevies savākt, kļūs zināms tuvākajās dienās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zāģi, cirvji, grābekļi, lāpstas, dārza šķēres un ķerras čaklu talcinieku rokās šodien centās atgūt kādreizējo spozmi arī saimniecībā Raiskuma pagastā, kurā uzņemta leģendārā filma Limuzīns Jāņu Nakts krāsā. Lai arī talkošana Raiskuma pagastā bija plaši izreklamēta, tomēr atsaucās vien tikai 12 cilvēki.

Foto: tūkstošiem cilvēku sakopj Latviju

“Talkoju šeit, jo mācos par aktieri. Otrs iemesls, lai redzētu, kurā tā mašīna stāvēja, kur to Lāsmiņu nesa tajā kalnā. Tas man ir ļoti interesanti, jo es esmu jaunā paaudze un tajā laikā es nevarēju redzēt, kā te viss notika, tāpēc arī talkoju,” skaidro Māris.

Lielās Talkas kopējā ideja visā valstī ir sapost Latviju kā tīrāko un zaļāko pasaulē līdz Latvijas simtgades jubilejai. Raiskuma pagastā sastaptie talcinieki uzskata – apkārtnes kolektīvā sakopšana būtu jāturpina arī pēc talkas.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl