1 komentārs
Pirmo reizi kopš 2008. gada Latvijā bezdarba līmenis ir noslīdējis zem 8%

Pirmo reizi kopš 2008. gada bezdarba līmenis valstī ir noslīdējis zem 8%, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) dati par septembra mēnesi.

Septembra sākumā NVA uzskaitē bija 75 664, bet septembra beigās – 74 357 bezdarbnieki. Reģistrēto bezdarbnieku skaits mēneša laikā samazinājies par 1 307 cilvēkiem. Reģistrētā bezdarba līmenis valstī mēneša laikā pazeminājies par 0,2% punktiem un septembra beigās bija 7,9%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zemākais reģistrētā bezdarba līmenis septembra beigās bija Rīgas reģionā – 5,1%, bet augstākais Latgales reģionā – 17,4%. Kurzemes reģionā reģistrētā bezdarba līmenis septembrī bija 9,6%, Vidzemē – 8,6% un Zemgalē – 7,3%.

Valsts lielākajās pilsētās reģistrētā bezdarba līmenis 2016. gada septembra beigās: Rīgā – 4,9%, Valmierā – 5,3%, Jelgavā – 5,8%, Jūrmalā – 6,3%, Ventspilī – 6,3%, Jēkabpilī – 8,7%, Daugavpilī – 10,8%, Liepājā – 10,7%, Rēzeknē – 15,1%.

Septembrī pastāvīgā darbā iekārtojušies 6 223 NVA reģistrētie bezdarbnieki. Aģentūras apkopotā informācija liecina, ka pēdējo reizi bezdarba līmenis zem 8% bijis 2008. gada decembra mēnesī, kad reģistrētā bezdarba līmenis valstī bija 7%. Savukārt 2009. gada janvārī tas jau sasniedza 8,3%.

TOP komentāri

  • Dakša
    0 0 0

    Dakša

    Nu superīgi! Bet kad sāks normālas algas maksāt??? Jau 7 gadus labāk sēžu laukos mājās,nekā to pašu minimālo algu nobraukātu un noēstu,pie algota darba skrienot.Ko diez NVA labāku var piedāvāt?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl