1 komentārs
Pirmo reizi kopš 2008. gada Latvijā bezdarba līmenis ir noslīdējis zem 8%

Pirmo reizi kopš 2008. gada bezdarba līmenis valstī ir noslīdējis zem 8%, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) dati par septembra mēnesi.

Septembra sākumā NVA uzskaitē bija 75 664, bet septembra beigās – 74 357 bezdarbnieki. Reģistrēto bezdarbnieku skaits mēneša laikā samazinājies par 1 307 cilvēkiem. Reģistrētā bezdarba līmenis valstī mēneša laikā pazeminājies par 0,2% punktiem un septembra beigās bija 7,9%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zemākais reģistrētā bezdarba līmenis septembra beigās bija Rīgas reģionā – 5,1%, bet augstākais Latgales reģionā – 17,4%. Kurzemes reģionā reģistrētā bezdarba līmenis septembrī bija 9,6%, Vidzemē – 8,6% un Zemgalē – 7,3%.

Valsts lielākajās pilsētās reģistrētā bezdarba līmenis 2016. gada septembra beigās: Rīgā – 4,9%, Valmierā – 5,3%, Jelgavā – 5,8%, Jūrmalā – 6,3%, Ventspilī – 6,3%, Jēkabpilī – 8,7%, Daugavpilī – 10,8%, Liepājā – 10,7%, Rēzeknē – 15,1%.

Septembrī pastāvīgā darbā iekārtojušies 6 223 NVA reģistrētie bezdarbnieki. Aģentūras apkopotā informācija liecina, ka pēdējo reizi bezdarba līmenis zem 8% bijis 2008. gada decembra mēnesī, kad reģistrētā bezdarba līmenis valstī bija 7%. Savukārt 2009. gada janvārī tas jau sasniedza 8,3%.

TOP komentāri

  • Dakša
    0 0 0

    Dakša

    Nu superīgi! Bet kad sāks normālas algas maksāt??? Jau 7 gadus labāk sēžu laukos mājās,nekā to pašu minimālo algu nobraukātu un noēstu,pie algota darba skrienot.Ko diez NVA labāku var piedāvāt?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl