Komentāri

Mācības lidsabiedrības “airBaltic” paspārnē esošajā “Pilotu akadēmijā” sākuši pirmie uzņemtie reflektanti. No aptuveni 200 cilvēkiem, kuri rudenī atnāca uz atvērto durvju dienām, atlasīti divpadsmit.

Svinīgā gaisotnē potenciālajiem pilotiem tika pasniegtas formas un uzpleči. Pagaidām – bez svītrām un uzšuvēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Akadēmija tiks veidota uz esošās “airBaltic Training” mācību organizācijas bāzes. Kā “LNT Ziņām” sacīja lidsabiedrības viceprezidents Pauls Cālītis, “Pilotu akadēmijā” uzņemti kandidāti bez iepriekšējās pieredzes, kas divu gadu laikā tiks apmācīti tādā līmenī, lai atbilstu darbam aviokompānijā.

Pauls Cālītis
“airBaltic” viceprezidents

Mums šobrīd piloti ir pieprasīti, ar “Pilotu akadēmiju” mēģinām nodrošināt, lai piloti no Latvijas strādātu “airBaltic”.

Mācības akadēmijā nav lētas – vismaz 60 000 eiro.

Vienlaikus aviokompānija tās beidzējiem garantē darbu, kas ir būtiska prioritāte, saņemot studiju kredītu bankā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl