Komentāri
“Pirmdiena gaišās noskaņās!” Ģimene no Vecpiebalgas pateicas līdzcilvēkiem par palīdzību vētras postījumos
Mājai vētrā pilnībā tika norauts jumts. (Linda Purviņa/ Facebook.com)

Sestdien, 12. augustā, vētra nodarījusi postījumus arī Vecpiebalgas pusē, – tur negaiss nodarījis ievērojamus bojājumus kādai ģimenes mājai. Pateicoties līdzcilvēku un vietējās pašvaldības atbalstam, nepilnas dienas laikā ģimenei izdevies gūt palīdzību un nepieciešamo atbalstu.

Ar vētras postījumiem savu vecāku mājā Vecpiebalgas pusē svētdien dalījās kāda “Facebook” lietotāja Linda Purviņa, aicinot līdzcilvēkus sniegt palīdzību, jo viesulis norāvis mājai visu jumtu. Nepilnas dienas laikā ar līdzcilvēku un pašvaldības palīdzību viss ir nokārtojies, un sieviete ar Skaties.lv starpniecību vēlas pateikties visiem, kas ģimenei sniedza palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pirmdiena gaišās noskaņās! Vēlamies teikt milzīgu paldies visiem, kuri atsaucās, atbalstīja, rakstīja, zvanīja un domās bija ar maniem vecākiem Vēsmu un Aigaru. Nepilnas dienas laikā ar līdzcilvēku un pašvaldības palīdzību viss ir nokārtojies. No sirds paldies jums visiem! Liels paldies Vecpiebalgas pagasta pašvaldības priekšsēdētājai Ellai un sociālā dienesta darbiniecei Velgai. Paldies Inešu puišiem par palīdzību mantu nogādāšanā, paldies jums par katru labo vārdu, laba vēlējumiem. Ar cieņu, Linda, Vēsma, Aigars,” raksta Linda Purviņa.

Skaties.lv jau vēstīja, ka vēl pirmdien Saulkrastu iedzīvotājiem jālikvidē sestdienas negaisa sekas. Aculiecinieki akcentē, ka tik stipra vētra piejūras pilsētu nebija piemeklējusi gadu desmitiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl