“Pirmdiena gaišās noskaņās!” Ģimene no Vecpiebalgas pateicas līdzcilvēkiem par palīdzību vētras postījumos

Pievienot komentāru
“Pirmdiena gaišās noskaņās!” Ģimene no Vecpiebalgas pateicas līdzcilvēkiem par palīdzību vētras postījumos
Mājai vētrā pilnībā tika norauts jumts. (Linda Purviņa/ Facebook.com)

Sestdien, 12. augustā, vētra nodarījusi postījumus arī Vecpiebalgas pusē, – tur negaiss nodarījis ievērojamus bojājumus kādai ģimenes mājai. Pateicoties līdzcilvēku un vietējās pašvaldības atbalstam, nepilnas dienas laikā ģimenei izdevies gūt palīdzību un nepieciešamo atbalstu.

Ar vētras postījumiem savu vecāku mājā Vecpiebalgas pusē svētdien dalījās kāda “Facebook” lietotāja Linda Purviņa, aicinot līdzcilvēkus sniegt palīdzību, jo viesulis norāvis mājai visu jumtu. Nepilnas dienas laikā ar līdzcilvēku un pašvaldības palīdzību viss ir nokārtojies, un sieviete ar Skaties.lv starpniecību vēlas pateikties visiem, kas ģimenei sniedza palīdzību.

“Pirmdiena gaišās noskaņās! Vēlamies teikt milzīgu paldies visiem, kuri atsaucās, atbalstīja, rakstīja, zvanīja un domās bija ar maniem vecākiem Vēsmu un Aigaru. Nepilnas dienas laikā ar līdzcilvēku un pašvaldības palīdzību viss ir nokārtojies. No sirds paldies jums visiem! Liels paldies Vecpiebalgas pagasta pašvaldības priekšsēdētājai Ellai un sociālā dienesta darbiniecei Velgai. Paldies Inešu puišiem par palīdzību mantu nogādāšanā, paldies jums par katru labo vārdu, laba vēlējumiem. Ar cieņu, Linda, Vēsma, Aigars,” raksta Linda Purviņa.

Skaties.lv jau vēstīja, ka vēl pirmdien Saulkrastu iedzīvotājiem jālikvidē sestdienas negaisa sekas. Aculiecinieki akcentē, ka tik stipra vētra piejūras pilsētu nebija piemeklējusi gadu desmitiem.

Lasi vēl