Pirmdiena būs silta, tomēr šonedēļ iespējami pat jauni aukstuma rekordi

Komentāri

Jaunā nedēļa iesāksies ar patīkami siltu laiku, tomēr līdz ar jūnija sākumu Latvijā ieplūdīs vēsais gaiss un iespējami pat jauni aukstuma rekordi.

Dienā gaidāms daļēji mākoņains laiks, vietām īslaicīgi līs, bet valsts austrumos iespējams pērkona negaiss. Pūtīs R, ZR vējš 4-9 m/s, brāzmās 9-14 m/s. Gaisa temperatūra +18 līdz +23 grādi, savukārt piekrastē +13 līdz +16 grādi.

Nedēļas vidū Latvijā sāks ieplūst auksts gaiss, palaikam gaidāmi nokrišņi un stipras vēja brāzmas. Jau no šodienas kļūs vēsāks, bet līdz ar jūnija atnākšanu iestāsies auksts laiks – pat dienas laikā gaisa temperatūra brīžiem noslīdēs zem +10 grādiem.

Dažbrīd gaidāmi nokrišņi – pārsvarā lietus, vietām arī ledus un sniega graudi, pērkona negaiss. Sākot no trešdienas, vairākas dienas gaidāms spēcīgs rietumu un ziemeļu vējš, tā ātrums brāzmās var sasniegt 15-20 metru sekundē. Mākoņi un vējš bieži vien pasargās no lielām salnām, tomēr dažās naktīs, norimstot vējam, gaisa temperatūra atsevišķās vietās var noslīdēt līdz 0 un -2 grādiem, zāles augstumā – vēl zemāk. Iespējami pat aukstuma rekordi.

Laika ziņas

Lasi vēl