Pirmdien atklātie ar Covid-19 saslimušie reģistrēti Jūrmalā, Rīgā un Aglonas novadā

Pievienot komentāru
Pirmdien atklātie ar Covid-19 saslimušie reģistrēti Jūrmalā, Rīgā un Aglonas novadā
Ilustratīvs foto. (ZUMAPRESS / SCANPIX)

No pagājušajā diennaktī Latvijā atklātajiem četriem jaunajiem ar Covid-19 inficētajiem, divi reģistrēti Jūrmalā, bet pa vienam Rīgā un Aglonas novadā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotie dati.

Līdz ar to Rīgā pašlaik reģistrēti 58 ar Covid-19 saslimušie, Aglonas novadā – 13, bet Jūrmalā – 12 inficētie.

No pagājušajā diennaktī reģistrētajiem jaunajiem saslimušajiem divi ir vecumā no 50 līdz 59 gadiem, viens – vecumā no 40 līdz 49 gadiem, bet viens ir bērns vecumā līdz deviņiem gadiem.

Jau ziņots, ka pagājušajā diennaktī, veicot 3041 Covid-19 testu, reģistrēti četri jauni saslimšanas ar Covid-19 gadījumi, liecina SPKC apkopotie dati.

SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka divi saslimušie ir kontaktpersonas, viens saslimušais atgriezies no ASV, bet vienai personai tiek precizēts infekcijas avots.

Līdz šim Latvijā kopumā veikti 285 876 Covid-19 izmeklējumi, saslimušas 1486 personas un 1248 izveseļojušās. Kopumā ir mirušas 35 personas, kam bija apstiprināta inficēšanās ar Covid-19.

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā nav stacionētu pacienti ar Covid-19. Kopumā stacionāros ārstējas septiņi pacienti, no kuriem visi ar vidēji smagu slimības gaitu. Līdz šim no stacionāra izrakstīti 214 pacienti, starp kuriem ir gan veselie, gan mirušie pacienti.