Divās stundās pārdotas 21 145 biļetes uz skolēnu dziesmu un deju svētkiem; daži koncerti izpārdoti

0 Komentāru
Divās stundās pārdotas 21 145 biļetes uz skolēnu dziesmu un deju svētkiem; daži koncerti izpārdoti
Foto: LETA

Pirmajās divās biļešu tirdzniecības stundās pārdotas 21 145 biļetes uz skolēnu dziesmu un deju svētku pasākumiem, savukārt, telefoniski rezervētas 4811 biļetes, vēsta svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva.

Ir pārdotas vai rezervētas visas publiskajā tirdzniecībā pieejamās biļetes uz deju lieluzveduma koncertiem un ģenerālmēģinājumu, tautas deju kolektīvu laureātu koncertu un mūsdienu dejas lielkoncertu 7.jūlijā plkst.19.

Šobrīd vēl ir pieejamas biļetes uz noslēguma koncertu un tā ģenerālmēģinājumu, tautas mūzikas koncertu, pūtēju orķestra koncertu, simfoniskās mūzikas koncertu, kokukļu mūzikas koncertu, mūsdienu deju lielkoncertu 7.jūlijā plkst.12 un tā ģenerālmēģinājumu 6.jūlijā plkst.17, kā arī citiem pasākumiem. Līdz šim 57% no visām nopirktajām biļetēm ir iegādātas interneta veikalā, bet 43% – Biļešu Paradīzes kasēs.

Jau vēstīts, ka saskaņā ar valdībā apstiprināto cenrādi biļešu izcenojums veidots amplitūdā no diviem līdz 20 eiro. Plānots publiskajā tirdzniecībā nodrošināt 75% biļešu, iepriekšējā rezervēšanā – 25% biļešu.

“Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku biļešu politika ir vērsta uz pieejamību dažādām iedzīvotāju grupām. Vēlamies akcentēt, ka ļoti daudz notikumu svētku laikā būs bez maksas,” iepriekš norādījusi svētku izpilddirektore Bērziņa.

Savukārt uz maksas pasākumiem lielākais biļešu daudzums maksās divus, četrus un sešus eiro, bet skolēni, uzrādot skolēnu apliecību, un daudzbērnu ģimenes ar 3+Ģimenes karti biļetes varēs iegādāties ar 20% atlaidi.

Bērni līdz septiņu gadu vecumam, ja viņiem nebūs nepieciešama sēdvieta, pasākumus varēs apmeklēt bez maksas. Arī visi svētku dalībnieki, uzrādot svētku dalībnieka karti, varēs vērot noslēguma koncertu un tā ģenerālmēģinājumu Mežaparka Lielajā estrādē.
Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ir lielākie Latvijas bērnu un jauniešu kultūras un mākslas svētki, kas notiek reizi piecos gados. XI Latvijas Skolu jauna

0 Komentāru