Komentāri
Divās stundās pārdotas 21 145 biļetes uz skolēnu dziesmu un deju svētkiem; daži koncerti izpārdoti
Foto: LETA

Pirmajās divās biļešu tirdzniecības stundās pārdotas 21 145 biļetes uz skolēnu dziesmu un deju svētku pasākumiem, savukārt, telefoniski rezervētas 4811 biļetes, vēsta svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva.

Ir pārdotas vai rezervētas visas publiskajā tirdzniecībā pieejamās biļetes uz deju lieluzveduma koncertiem un ģenerālmēģinājumu, tautas deju kolektīvu laureātu koncertu un mūsdienu dejas lielkoncertu 7.jūlijā plkst.19.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd vēl ir pieejamas biļetes uz noslēguma koncertu un tā ģenerālmēģinājumu, tautas mūzikas koncertu, pūtēju orķestra koncertu, simfoniskās mūzikas koncertu, kokukļu mūzikas koncertu, mūsdienu deju lielkoncertu 7.jūlijā plkst.12 un tā ģenerālmēģinājumu 6.jūlijā plkst.17, kā arī citiem pasākumiem. Līdz šim 57% no visām nopirktajām biļetēm ir iegādātas interneta veikalā, bet 43% – Biļešu Paradīzes kasēs.

Jau vēstīts, ka saskaņā ar valdībā apstiprināto cenrādi biļešu izcenojums veidots amplitūdā no diviem līdz 20 eiro. Plānots publiskajā tirdzniecībā nodrošināt 75% biļešu, iepriekšējā rezervēšanā – 25% biļešu.

“Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku biļešu politika ir vērsta uz pieejamību dažādām iedzīvotāju grupām. Vēlamies akcentēt, ka ļoti daudz notikumu svētku laikā būs bez maksas,” iepriekš norādījusi svētku izpilddirektore Bērziņa.

Savukārt uz maksas pasākumiem lielākais biļešu daudzums maksās divus, četrus un sešus eiro, bet skolēni, uzrādot skolēnu apliecību, un daudzbērnu ģimenes ar 3+Ģimenes karti biļetes varēs iegādāties ar 20% atlaidi.

Bērni līdz septiņu gadu vecumam, ja viņiem nebūs nepieciešama sēdvieta, pasākumus varēs apmeklēt bez maksas. Arī visi svētku dalībnieki, uzrādot svētku dalībnieka karti, varēs vērot noslēguma koncertu un tā ģenerālmēģinājumu Mežaparka Lielajā estrādē.
Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ir lielākie Latvijas bērnu un jauniešu kultūras un mākslas svētki, kas notiek reizi piecos gados. XI Latvijas Skolu jauna

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl