Pirmajā skolas dienā autovadītāji brauc ļoti prātīgi

Komentāri

Pretēji paredzētajam, ka galvaspilsētas ielās piektdien, 1. septembrī, būs daudz automašīnu un veidosies sastrēgumi, autovadītāji brauc piesardzīgi un cenšas ievērot visus ceļu satiksmes noteikumus. Arī sastrēgumi neveidojas.

Pie skolām un bērnudārziem ir izvietotas ceļa zīmes, kas ierobežo atļauto braukšanas ātrumu līdz 30km/h.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceļu policija pastiprināti kontrolē, kā tiek ievērots atļautais braukšanas ātrums. Īpaša uzmanība tiek pievērsta tam, vai bērni tiek piesprādzēti un atbilstoši likumam, tiek lietoti speciālie bērnu sēdeklīši.

LNT Ziņas piedalījās policijas reidā, tomēr tā laikā pārkāpumi netika fiksēti. Paši autovadītāji atzīst – zinot, ka ir pirmā skolas diena un ielās ir daudz bērni, ir jābrauc uzmanīgi un lēni.

Rīgas ielās piektdien, pirmajā skalas dienā, arī īpaši lieli sastrēgumi neveidojas. Atsevišķās ielās satiksme ir lēnāka ielu remontdarbu dēļ, piemēram, Brīvības ielas posmā no Lāčplēša līdz Stabu ielai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl