Pirmajā skolas dienā autovadītāji brauc ļoti prātīgi

Komentāri

Pretēji paredzētajam, ka galvaspilsētas ielās piektdien, 1. septembrī, būs daudz automašīnu un veidosies sastrēgumi, autovadītāji brauc piesardzīgi un cenšas ievērot visus ceļu satiksmes noteikumus. Arī sastrēgumi neveidojas.

Pie skolām un bērnudārziem ir izvietotas ceļa zīmes, kas ierobežo atļauto braukšanas ātrumu līdz 30km/h.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceļu policija pastiprināti kontrolē, kā tiek ievērots atļautais braukšanas ātrums. Īpaša uzmanība tiek pievērsta tam, vai bērni tiek piesprādzēti un atbilstoši likumam, tiek lietoti speciālie bērnu sēdeklīši.

LNT Ziņas piedalījās policijas reidā, tomēr tā laikā pārkāpumi netika fiksēti. Paši autovadītāji atzīst – zinot, ka ir pirmā skolas diena un ielās ir daudz bērni, ir jābrauc uzmanīgi un lēni.

Rīgas ielās piektdien, pirmajā skalas dienā, arī īpaši lieli sastrēgumi neveidojas. Atsevišķās ielās satiksme ir lēnāka ielu remontdarbu dēļ, piemēram, Brīvības ielas posmā no Lāčplēša līdz Stabu ielai.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl