Komentāri

Pretēji paredzētajam, ka galvaspilsētas ielās piektdien, 1. septembrī, būs daudz automašīnu un veidosies sastrēgumi, autovadītāji brauc piesardzīgi un cenšas ievērot visus ceļu satiksmes noteikumus. Arī sastrēgumi neveidojas.

Pie skolām un bērnudārziem ir izvietotas ceļa zīmes, kas ierobežo atļauto braukšanas ātrumu līdz 30km/h.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceļu policija pastiprināti kontrolē, kā tiek ievērots atļautais braukšanas ātrums. Īpaša uzmanība tiek pievērsta tam, vai bērni tiek piesprādzēti un atbilstoši likumam, tiek lietoti speciālie bērnu sēdeklīši.

LNT Ziņas piedalījās policijas reidā, tomēr tā laikā pārkāpumi netika fiksēti. Paši autovadītāji atzīst – zinot, ka ir pirmā skolas diena un ielās ir daudz bērni, ir jābrauc uzmanīgi un lēni.

Rīgas ielās piektdien, pirmajā skalas dienā, arī īpaši lieli sastrēgumi neveidojas. Atsevišķās ielās satiksme ir lēnāka ielu remontdarbu dēļ, piemēram, Brīvības ielas posmā no Lāčplēša līdz Stabu ielai.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl