Pirmajā skolas dienā autovadītāji brauc ļoti prātīgi

Komentāri

Pretēji paredzētajam, ka galvaspilsētas ielās piektdien, 1. septembrī, būs daudz automašīnu un veidosies sastrēgumi, autovadītāji brauc piesardzīgi un cenšas ievērot visus ceļu satiksmes noteikumus. Arī sastrēgumi neveidojas.

Pie skolām un bērnudārziem ir izvietotas ceļa zīmes, kas ierobežo atļauto braukšanas ātrumu līdz 30km/h.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceļu policija pastiprināti kontrolē, kā tiek ievērots atļautais braukšanas ātrums. Īpaša uzmanība tiek pievērsta tam, vai bērni tiek piesprādzēti un atbilstoši likumam, tiek lietoti speciālie bērnu sēdeklīši.

LNT Ziņas piedalījās policijas reidā, tomēr tā laikā pārkāpumi netika fiksēti. Paši autovadītāji atzīst – zinot, ka ir pirmā skolas diena un ielās ir daudz bērni, ir jābrauc uzmanīgi un lēni.

Rīgas ielās piektdien, pirmajā skalas dienā, arī īpaši lieli sastrēgumi neveidojas. Atsevišķās ielās satiksme ir lēnāka ielu remontdarbu dēļ, piemēram, Brīvības ielas posmā no Lāčplēša līdz Stabu ielai.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl