Komentāri

Otrdien, 8. augustā, darbu sāks jau skandāliem apvītā parlamentārās izmeklēšanas komisija, kura vērtēs tā dēvētās oligarhu sarunas. 

“Oligarhu sarunu” parlamentārās izmeklēšanas komisija spriedīs par turpmāko darba plānu un izjautās Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāju Jēkabu Straumi. Pirmajā sēdē paredzēts arī balsojums par komisijas vadītājas Ingunas Sudrabas atcelšanu no priekšsēdētājas amata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja “Oligarhu sarunu” parlamentārās izmeklēšanas komisijas loceklis Andrejs Judins (“Vienotība”), Sudrabas iespējamā saistība ar “oligarhu sarunām” var traucēt izmeklēšanu. Vienlaikus Judins neprognozē, vai balsojumā izdosies mainīt komisijas vadību.

Andrejs Judins
“Oligarhu sarunu” parlamentārās izmeklēšanas komisijas loceklis (“Vienotība”)

Man joprojām ir viedoklis, ko es paudu arī pirmajā sēdē, – ņemot vērā, ka Sudrabas kundze ir pieminēta attiecīgajās sarunās, un viņas sākotnējais nostādījums, ka viņa pierādīs, ka viņa nav vainīga, var traucēt izmeklēšanu. Es domāju, ka sagaidīsim balsošanu un redzēsim, kāds būs rezultāts.

Savukārt Sudraba min, izskanējušās šaubas par komisijas darbu liecina par to, ka komisija strādās labi.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl