Komentāri

Otrdien, 8. augustā, darbu sāks jau skandāliem apvītā parlamentārās izmeklēšanas komisija, kura vērtēs tā dēvētās oligarhu sarunas. 

“Oligarhu sarunu” parlamentārās izmeklēšanas komisija spriedīs par turpmāko darba plānu un izjautās Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāju Jēkabu Straumi. Pirmajā sēdē paredzēts arī balsojums par komisijas vadītājas Ingunas Sudrabas atcelšanu no priekšsēdētājas amata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja “Oligarhu sarunu” parlamentārās izmeklēšanas komisijas loceklis Andrejs Judins (“Vienotība”), Sudrabas iespējamā saistība ar “oligarhu sarunām” var traucēt izmeklēšanu. Vienlaikus Judins neprognozē, vai balsojumā izdosies mainīt komisijas vadību.

Andrejs Judins
“Oligarhu sarunu” parlamentārās izmeklēšanas komisijas loceklis (“Vienotība”)

Man joprojām ir viedoklis, ko es paudu arī pirmajā sēdē, – ņemot vērā, ka Sudrabas kundze ir pieminēta attiecīgajās sarunās, un viņas sākotnējais nostādījums, ka viņa pierādīs, ka viņa nav vainīga, var traucēt izmeklēšanu. Es domāju, ka sagaidīsim balsošanu un redzēsim, kāds būs rezultāts.

Savukārt Sudraba min, izskanējušās šaubas par komisijas darbu liecina par to, ka komisija strādās labi.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl