Komentāri

Otrdien, 8. augustā, darbu sāks jau skandāliem apvītā parlamentārās izmeklēšanas komisija, kura vērtēs tā dēvētās oligarhu sarunas. 

“Oligarhu sarunu” parlamentārās izmeklēšanas komisija spriedīs par turpmāko darba plānu un izjautās Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāju Jēkabu Straumi. Pirmajā sēdē paredzēts arī balsojums par komisijas vadītājas Ingunas Sudrabas atcelšanu no priekšsēdētājas amata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja “Oligarhu sarunu” parlamentārās izmeklēšanas komisijas loceklis Andrejs Judins (“Vienotība”), Sudrabas iespējamā saistība ar “oligarhu sarunām” var traucēt izmeklēšanu. Vienlaikus Judins neprognozē, vai balsojumā izdosies mainīt komisijas vadību.

Andrejs Judins
“Oligarhu sarunu” parlamentārās izmeklēšanas komisijas loceklis (“Vienotība”)

Man joprojām ir viedoklis, ko es paudu arī pirmajā sēdē, – ņemot vērā, ka Sudrabas kundze ir pieminēta attiecīgajās sarunās, un viņas sākotnējais nostādījums, ka viņa pierādīs, ka viņa nav vainīga, var traucēt izmeklēšanu. Es domāju, ka sagaidīsim balsošanu un redzēsim, kāds būs rezultāts.

Savukārt Sudraba min, izskanējušās šaubas par komisijas darbu liecina par to, ka komisija strādās labi.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl