Komentāri

Otrdien, 8. augustā, darbu sāks jau skandāliem apvītā parlamentārās izmeklēšanas komisija, kura vērtēs tā dēvētās oligarhu sarunas. 

“Oligarhu sarunu” parlamentārās izmeklēšanas komisija spriedīs par turpmāko darba plānu un izjautās Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāju Jēkabu Straumi. Pirmajā sēdē paredzēts arī balsojums par komisijas vadītājas Ingunas Sudrabas atcelšanu no priekšsēdētājas amata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja “Oligarhu sarunu” parlamentārās izmeklēšanas komisijas loceklis Andrejs Judins (“Vienotība”), Sudrabas iespējamā saistība ar “oligarhu sarunām” var traucēt izmeklēšanu. Vienlaikus Judins neprognozē, vai balsojumā izdosies mainīt komisijas vadību.

Andrejs Judins
“Oligarhu sarunu” parlamentārās izmeklēšanas komisijas loceklis (“Vienotība”)

Man joprojām ir viedoklis, ko es paudu arī pirmajā sēdē, – ņemot vērā, ka Sudrabas kundze ir pieminēta attiecīgajās sarunās, un viņas sākotnējais nostādījums, ka viņa pierādīs, ka viņa nav vainīga, var traucēt izmeklēšanu. Es domāju, ka sagaidīsim balsošanu un redzēsim, kāds būs rezultāts.

Savukārt Sudraba min, izskanējušās šaubas par komisijas darbu liecina par to, ka komisija strādās labi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl