1 komentārs

Kas ir Labās gribas uzņēmējs? Tas ir sociāli atbildīgs uzņēmējs, kurš savu uzņēmējdarbību vērsis uz to, lai uzlabotu dzīvi, padarītu to labāku bērniem, īpaši tiem, kurus dzīve nav lutinājusi, kuriem nepieciešama īpaša uzmanība.

Kopš vasaras kompānija MTG pirmo reizi  meklēja šādu labas gribas uzņēmēju arī Latvijā. Meklēja, meklēja un nu ir atrasts!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konkursa galvenā balva ir gana iespaidīga – finansiāls atbalsts 45 000 eiro vērtībā turpmāko trīs gadu laikā, tāpēc konkursa žūrija finālistus vērtēja gana skrupulozi. Visiem četriem finālistiem būs arī iespēja darboties sociālas uzņēmējdarbības inkubatorā.

Par pirmo labas gribas uzņēmēju Latvijā tika atzīts Raivis Hščanovičs, kurš vēlas nodrošināt bezmaksas rehabilitāciju bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām.

Foto: LETA”Raivja spēcīgā puse bija tā, ka viņš pats bērnībā ir izgājis cauri onkoloģiskai saslimšanai un guvis spēku dalīties ar to ar citiem. Veids, kā viņš ir nolēmis palīdzību sniegt citiem un finansēt to, ir jauns Latvijai,” uzvarētāju norāda MTG TV un radio vadītāja Latvijā Baiba Zūzena, atklājot, ka uzvarētāja enerģija un pārliecība par savu projektu viņu pārliecināja visvairāk.

Fonda FH3 līdzšinējie atbalstītāji līdz šim ir sabiedrībā pazīstami cilvēki, kas apciemo bērnus slimnīcā un cenšas viņus izklaidēt arī ārpus tās.

Raivis Hščanovičs uzskata, ka veiksmes pamatā ir degsme un ticība, ka katrs sapnis piepildās.

Konkursam kopumā pieteicās 96 uzņēmēji no visas Latvijas.

 

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl