Komentāri

Pirmais ”oficiālais” bēglis jeb pārvietotā persona Latvijā ieradīsies ”kaut kad ziema” – tad, kad Latvija un valsts, no kuras šis patvēruma meklētājs tiks pārvietots, būs tam gatavas, intervijā raidījumā 900 Sekundes sacīja Iekšlietu ministrijas Valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane.  

Patlaban Latvija bēgļu uzņemšanai atvēlēs 16 miljonus eiro. Dārgākie pasākumi bēgļu jautājumā būs infrastruktūras sakārtošana, kā arī personāla – tulku, skolotāju, sociālo darbinieku – apmācība, pauda I. Pētersone-Godmane. Viņa akcentēja, – ja minētie 16 miljoni eiro tiks būtiski samazināti, tad būs jāatsakās no tādiem svarīgiem pasākumiem kā bēgļu integrācija un latviešu valodas mācība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Runājot par valodas apguvi, Iekšlietu ministrijas pārstāve pauda, ka tā bēgļiem būs jāapgūst, lai, strādājot kopā ar individuālo palīgu, iebraucēji varētu atrast darbu un dzīvesvietu.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl