Pirmā kaķu kafejnīca Latvijā slēgta – tās bijušajās telpās tirgo burgerus un kebabus

2 komentāri
Pirmā kaķu kafejnīca Latvijā slēgta – tās bijušajās telpās tirgo burgerus un kebabus

Pirmā kaķu kafejnīca Latvijā Minka Cat Cafe beigusi savu darbību, un tās bijušajās telpās šobrīd tiek piedāvāti kebabi un burgeri, ziņo portāls Db.lv.

Proti, Minka Cat Cafe vietā darbību tajās pašās telpās turpina burgeru un kebabu ēstuves.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Minka Cat Cafe (SIA Draudzīgie kaķi) Meža ielā durvis vēra 2015. gada februārī. Tajā apmeklētāju priekam uzturējās vairāki kaķi.

Kafejnīcas koncepcija paredzēja, ka kaķi brīvi pārvietojas pa telpām, izņemot virtuvi, un viesiem ir iespēja ar tiem rotaļāties, samīļot tos vai vienkārši vērot darbībā.

2016. gada septembrī kafejnīcas īpašnieces pavēstīja, – pēc kopīgām pārdomām izlemts “ņemt radošu atpūtas pauzi un sakārtot nākotnes plānus turpmākajai darbībai”. Telpas Meža ielā esot kļuvušas kaķu kafejnīcai par mazu: “Lai spētu uzņemt visus ieinteresētos apmeklētājus un nodrošināt kaķiem pietiekami daudz vietas atpūtai un rotaļām, nākotnē vēlamies atrast piemērotākas telpas tuvāk Rīgas pilsētas centram,” ziņo Db.lv.

FOTO – burgeri kaķu kafejnīcas vietā:

FOTO – tā izskatījās pirmā kaķu kafejnīca Latvijā:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl