Komentāri

Liels bijis kāda tēva pārsteigums, kad, pagatavojot maltīti meitai, viņš veikalā pirktajām kotletēm pa vidu atradis zilu celofāna maisa fragmentu.

Pārsteigums robežojies ar vieglu šoku, un, lai iestātos par taisnību, vērsies pie ražotāja. Tur viņam likts pārzvanīt pēc četrām piecām dienām, bet, kad tas izdarīts, ražotājs vainu jau bija novēlis uz gaļas piegādātājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārtikas un veterinārais dienests norāda, ka šāda prakse nav pieņemama, un acīmredzot ražotājs nav pamanījis savā produktā esošo plastmasas maisiņa fragmentu. Pēc šādas cīņas minētais produkts izņemts no veikala apgrozības, un pircējam ražotājs piedāvājis atmaksāt summu atpakaļ, tomēr uz taisnības izcīnīšanu noskaņotais tēvs ir nolēmis pieprasīt arī morālo kompensāciju.

Skaties foto:

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl