Pircēji nav mierā ar ierobežojumiem tirdzniecības vietās

Kā atzīst tirgotāji, lielākā daļa pircēju ar izpratni izturas pret jaunajiem ierobežojumiem veikalos ārkārtējā situācijā, tomēr, kā novēroja TV3 ziņas, netrūkst arī to, kuriem par katru cenu vajag iegādāties brīvdienās nepieejamās preces un kuri nav mierā ar jaunajiem ierobežojumiem.

Atpakaļ uz rakstu

100 komentāri

 • Inta

  Inta

  Izskatās,kā cilvēki dzīvo vienai dienai,- 1 zeķu pāris,1 maizes šķēle....Uz veikalu iet tikai brīvdienās....Vai tad darbdienās nevar kādu rezervīti nopirkt? Ārzemēs brīvdienās vispār veikali slēgti,bet neviens nav bez zeķēm...
 • Normunds

  Normunds

  Dabūsi vakcīnu, nosprāksi ātrāk kā no cvida, visa pasaule ir dirsā, nuja, Latvia jau grib ar papildus stulbumu izcelties.
  Zināju, ka viss būs garām, bet ne ka tik ātri.
  Laiks nogalināt sevi, ganjau manu nāvi pieskaitīs pie cvid, lai vēl kādus iebiedētu.
 • Čupakabra

  Čupakabra

  Tiem kas izdomāja šo debīlo likumu.ar kāju pa purnu un uz gadu pagrabā.
 • Kristīne
 • Janis

  Janis

  Pēc šitiem ierobežojumiem saslimstība. Būs vēl lielāka, zinot kas notiksies 5dienas vakarā. Bet liekas ka paši tos skaitļus izdomā. Ja pēc 14 dienām ģimenesārsts var noslēgt slimības lapu neveicot testu, tad kuriem noslēdz lapu neskaita pie tiem kas izveseļojušies. A jā statistiku vaig lielāku, naudiņas varēs padalīt. Jo kaimiņvalstis kau ka straujāk atveseļojas cilvēki.
 • Janis

  Janis

  Vai nu tirgo visu veikala klāstu kas pieejams vai pis..... ciet visus, pajies pāris dienas un būs dir... Tautai piegtiezisies
 • Esea

  Esea

  Nu pilnīgs absurds, ka ir veikali, kuros nevar nopirkt zīdaiņu piena maisījumu, pudelītes. Ko tad brīvdienā zīdainim var pateikt sorry covids šodien neēdīsi!
 • stipriaptuveni

  stipriaptuveni

  ....līdzko cilvēkam tiks kautkas aizliegts,pēkšņi cilvēks pēc tā visvairāk tieksies.....,tada tā cilvēka daba.
 • Marita

  Marita

  Kaut kàds debìlisms,avìžu kioskà un veikalà nevar iegàdàties pat loto biļetes,bet benzìntankà var😆nu tak muļķìgi.Vìrs gribèja nopirkt ziedus Maksimà-nevar☹tàtad 2 dienas nìks tur viñas,lìdz ar to nàksies norakstìt vairàk un bùs zaudèjumi,nu kaut kà galìgi nesakarìgi tie liegumi iepirkt preces.
  Ja automašìnai izdeg sestdien no rìta lampiña,nopirk nevar,tàtad braukt nevar,bet es esmu šoferìtis 1 grupas invalìdam....tad jautàjums,kà man kà asistentam nogàdàt pèc pàrtikas vecìti???
  Muļķu màja😠😠😡
 • Pavars

  Pavars

  Laidiet vairāk baltkrievus iekšā tas vis sākās pēc vēlēšanām Lukašenko nearstēs savus ienaidniekus

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!