Komentāri
Pilsonības piešķiršana Barišņikovam guvusi rezonansi arī pasaules medijos
Foto: LETA

Latvijas pilsonības piešķiršana pasaulslavenajam rīdziniekam Mihailam Barišņikovam, kā jau to varēja prognozēt, guvusi rezonansi arī pasaulē. Par to vēsta arī viņa pašreizējās mītnes zeme ASV.

“Washington Post” izceļ, ka Saeimas lēmums bijis vienbalsīgs un pilsonības piešķiršana ir arī kā atzinība viņa pilsoniskajai pārliecībai, paužot atbalstu demokrātijas vērtībām un cilvēktiesībām. Bet arī citviet šis notikums guvis publicitāti. Par to vēsta gan britu mediji, gan arī šī ziņa pamanīta tālajā Ķīnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

“Kad saņēmu Latvijas valdības uzaicinājumu pieņemt goda pilsonību, mana sirds notrīsēja. Es nodomāju, cik gan lieliski būtu atgriezties bērnībā ne vairs kā cilvēkam no malas, bet kā savējam. Apmeklēt mātes kapu, godināt tos, ko mīlēju un cienīju, kad biju bērns. Staigāt par Jūrmalas liedaga smiltīm vai Vecrīgas bruģi,” tā, saņemot pilsonību, sacīja Barišņikovs.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl