Komentāri
Pilsonības piešķiršana Barišņikovam guvusi rezonansi arī pasaules medijos
Foto: LETA

Latvijas pilsonības piešķiršana pasaulslavenajam rīdziniekam Mihailam Barišņikovam, kā jau to varēja prognozēt, guvusi rezonansi arī pasaulē. Par to vēsta arī viņa pašreizējās mītnes zeme ASV.

“Washington Post” izceļ, ka Saeimas lēmums bijis vienbalsīgs un pilsonības piešķiršana ir arī kā atzinība viņa pilsoniskajai pārliecībai, paužot atbalstu demokrātijas vērtībām un cilvēktiesībām. Bet arī citviet šis notikums guvis publicitāti. Par to vēsta gan britu mediji, gan arī šī ziņa pamanīta tālajā Ķīnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

“Kad saņēmu Latvijas valdības uzaicinājumu pieņemt goda pilsonību, mana sirds notrīsēja. Es nodomāju, cik gan lieliski būtu atgriezties bērnībā ne vairs kā cilvēkam no malas, bet kā savējam. Apmeklēt mātes kapu, godināt tos, ko mīlēju un cienīju, kad biju bērns. Staigāt par Jūrmalas liedaga smiltīm vai Vecrīgas bruģi,” tā, saņemot pilsonību, sacīja Barišņikovs.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl