Komentāri

Pilsonības automātiska piešķiršana neatkarīgajā Latvijā dzimušo nepilsoņu bērniem šobrīd nav darba kārtībā, tā šorīt raidījumam “900 sekundes” sacīja kultūras ministre Dace Melbārde.

Melbārde norādīja, ka par šo Valsts prezidenta sabiedrības saliedētības politikas priekšlikuma virzību ir atbildīga ir pati Valsts prezidenta kanceleja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānis Siksnis, Valsts prezidenta preses padomnieks, iepriekš LNT Ziņām norādīja, – sabiedrībā būtu nepieciešama diskusija par to, ka 25 gadus pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas būtu laiks pārstāt radīt neesošās valsts pilsoņus, jo nepilsoņu statuss pēc būtības ir bijušās Padomju Savienības pilsoņi, tāpēc šobrīd notiek darbs pie konkrētas likumdošanas iniciatīvas izstrādes, kas tad tiks nodota tālāk parlamentam apspriešanai.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, – kopš naturalizācijas procesa sākuma 1995. gadā Latvijas pilsonībā uzņemti nepilni 150 000 cilvēku. Pēdējos trīs gados naturalizēto skaits nedaudz pieaudzis, tomēr tas nav pārsniedzis tūkstoš cilvēku gadā, un tas ir visai maz, ja salīdzina ar agrākiem gadiem, kad varēja runāt par vairākiem tūkstošiem gadā.

Turpmāk Latvijas un Igaunijas nepilsoņi varēs uz Krieviju braukt bez vīzas.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl