Pilsētvides aktīvisti pret VDD: Cīņa, lai nepieļautu specdienesta ēkas būvniecību Teikā, uzņem apgriezienus

Ir maza vai gandrīz nekāda iespēja, ka tiks ņemti vērā 15 000 iedzīvotāju paraksti pret ieceri Valsts drošības dienesta (VDD) jauno ēku būvēt Teikas zaļajā zonā, bijušā velotreka “Marss” teritorijā.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Egils Leismanis

  Egils Leismanis

  Ir tāda ,,stūramāja,, kurā visādi slepenie dienesti bijuši kopš cara laikiem.
  Tur viss jau aprīkots!
 • Zigis L
 • Oto Andreļūns

  Oto Andreļūns

  Drošības dienesta ēka daudzīvokļu ēku aizsegā, varbūt zolītūde, Imanta, Purvciems, vai kāds cits bloku māju rajonu iekšpagalms labāk der.
 • Es

  Es

  dažreiz tie aktīvisti par daudz filmas saskatījušies. Nu panāca ka pie LIdl veikala nebūs ceļa, lai gan vairāk kā 100% pārliecināts ka šie paši "aktīvisti" būs pirmie kas lauzīsies uz veikala atvēršanu... Vajag filtrēt kur tiešām jācīnās kur nē...
 • Anita Groholska

  Anita Groholska

  Lai tacu cel.Kadi koki tur,viens aizaudzis laukums,nekopts.Krumi un jauni kocini,kurus var un drikst likvidet.Tie zalie brizam par stripu sauj.Pec vinu domam,nekur neko nedrikst celt.Lai dzive un attistiba apstajas....
 • Feliks

  Feliks

  Kāpēc drošības dienesta ēku nevarētu būvēt tuvāk potenciālajiem ienaidniekiem? Piem. Ludzā, Rēzeknē, Daugavpilī? Iespējams, ka tas būtu iemesls labai šosejai vai pat lidostas atjaunošanai Latgales reģionā? Vai Drošības dienestiem jābūt dziļā aizmugurē?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!