Pils laukuma simtgadīgās liepas tiks saglabātas

Komentāri
Pils laukuma simtgadīgās liepas tiks saglabātas
FOTO: LETA ()

Šodien Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisija vienbalsīgi atbalstīja lēmumu saglabāt visus Rīgas Pils laukumā augošos kokus. Šis jautājums jau atkārtoti tika skatīts. Komisijas vadītājs Vjačeslavs Stepaņenko akcentēja, ka argumenti, kādēļ koki būtu jānocērt, nebija pārliecinoši, tāpēc tika nolemts, ka visi koki ir saglabājami.

Sēdē gan tika nolemts, ka arboristiem jāveic koku apkope, jāizcērt sausie zari un jāapkopj koku lapu vainagus. Veicot šādas darbības, tiks uzlabots koku veselības stāvoklis un paildzināts to dzīves ilgums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Jau iepriekš ziņojām, ka kaislības ap liepām Pils laukumā ilgi nerimās. Lēmums par to saglabāšanu vai nociršanu vairākas reizes tika atlikts. Neatkarīgi no sprieduma Pils laukumu gaida nopietna pārbūve, ko arhitekti vēlas padarīt par monumentālu pulcēšanās un svētku svinību vietu.
Par koku likteni Rīgas pils pakājē lēma Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, un pagājušajā nedēļā tā nepilnā sastāvā devās izbraukuma sēdē, lai klātienē apsekotu katras simtgadīgās liepas stāvokli.

Pils laukumu gaida ievērojama pārbūve, bet kas notiks ar tajā augošajiem kokiem?

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl