Pilotprojektā izmēģinās drošu kino apmeklējumu

1 komentārs

Diena, ko daudzi gaidījuši, ir klāt, 10. jūnijā ar diviem kino seansiem pilotprojektā plānots izmēģināt drošu kino apmeklējumu, vēsta TV3 ziņu raidījums “900 sekundes”.

No 10. jūnija atsākt pilotprojektus kultūrā – kino seansus, koncertus un teātra izrādes, lai pārbaudītu praksē Covid-19 sertifikātu izmantošanu vakcinētām/vīrusu izslimojušām personām, kuras no 15. jūnija varēs atsākt apmeklēt kultūras pasākumus, un izzinātu, kā epidemioloģiski droši rīkot kultūras pasākumus arī vēl nevakcinētiem iedzīvotājiem.

Kopumā plānots veikt sešus pilotprojektus četrās kultūrvietās – 10. jūnijā divus kino seansus “Forum Cinemas” kinoteātrī “Kino Citadele”, 11. jūnijā brīvdabas koncertu Dzintaru koncertzālē, 12. jūnijā divas teātra izrādes Valmieras Drāmas teātrī un 13. jūnijā izrādi īpaši izbūvētā āra terasē kultūras un izklaides centrā “Hanzas perons”. Izvēlētie pilotprojekti aptver dažādus publisku pasākumu veidus – teātri, koncertu un filmu, norises vietas – iekštelpās un ārā; auditorijas tipus – tikai vakcinēti/izslimojuši vai jaukta tipa auditorija.

Pilotprojektu mērķis ir izstrādāt un pārbaudīt praksē priekšnosacījumus drošai un ekonomiski pamatotai kultūras un izklaides nozaru darbības atsākšanai, kā arī pārtraukt kultūras nozares dīkstāvi.

Vai vēl varam pagūt pilotprojektā piedalīties un ko tad rādīs, “900 sekundes” skaidro sarunā ar iniciatīvas “Drošs kino” autori Ilzi Roķi.

1 komentārs