Pilnu minimālo sociālo iemaksu neveikšanai alternatīvo nodokļu režīmu dalībniekiem būs jāvēršas sociālajā dienestā

2021. gadā alternatīvo nodokļu režīmu dalībniekiem ar ienākumiem zem minimālās algas jeb mazākiem par 500 eiro būs jāvēršas sociālajā dienestā, lai varētu neveikt pilnu minimālo sociālo iemaksu, šodien pēc koalīcijas sanāksmes žurnālistiem pavēstīja labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV).

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • S

  S

  To, ka krízes laiká nevajag kaut labu ideju péc pasliktinát situaciju kádam, tas ir skaidrs, bet tomér gribas atgádinát, ka tad, kad ievieso to mikru un citus atvieglojumus, brídinája, ka nav pilns sociálais nodrosinájums, ka tá sistéma der ísu laiku utt. To tagad ir izdevígi aizmirst, vainot partiju, valdibu un citus, bet pilngadígám personám (izrádás, ka ne pieaugusám) par sevi nekádas atbildíbas. Protams, tagad ko mainit ir vai nu par vélu, vai par agru.Ja t.s. soc.drosíba varéja nebút cik tur gadus, pacietísies vél.
 • rommels

  rommels

  prātiņ,nāc mājās,uz paneļa vari izteikt savas domas,tur varbūt dabūsi 170desmit bez svārkiem!
 • Naktsputns
 • ***

  ***

  Nožēlojams ''Zālamana'' spriedums. Izskatās, ka tiek pieņemts ''žēlsirdības lēmums'' pazemināt, piemēram pašnodarbinātos, līdz lūgšanās/pazemošanās līmenim esošās varas priekšā uz ceļiem. Ja cilvēks pelna iztikai, piemēram ar frizierēšanu, tad ieviešot ''ikmēneša nodevu'' 170 eiro lielumā, viņš tik tiešām paliek mazturīgs un strādājošs nabags.
  Ja ievieš šādu ikmēneša klaušu - vai nebūtu laiks atteikties no licenzes, attaisnotajiem izdevumiem un uzskaites kvītīm bez atskaitēm VIDam? Pietiktu, ja cilvēks šo ikmēneša maksājumu pats tieši pārskaitītu uz Valsts Kasi ar norādi ''ikmēneša klaušas 170 eiro'' ...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!