Komentāri
Pilnmēness glābšanas darbi: vīrietis uzrāpjas uz jumta un netiek lejā
EPA/LETA

Pagājušajās brīvdienās Latvijā daudzus cilvēkus piemeklēja visai interesantas likstas, no kurām pašu spēkiem viņi vairs nevarēja tikt sveikā, un sauca glābēju palīdzību. Piemēram, kāds vīrietis uzrāpās uz mājas jumta un vairs netika lejā, bet kāda jauniešu kompānija atradās ezerā uz plosta un krastā vairs nav spējuši tikt, portālu Skaties.lv informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki.

Sestdien plkst. 13.13 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Babītes novada Salas pagastu, kur kāds cilvēks bija līdz viduklim iestidzis purvā. Ar bomjkāpņu palīdzību glābēji cilvēku no purva izvilka un nodeva neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt sestdien Kuldīgas novadā ap plkst. 19.34 tika saņemts izsaukums uz Vilgāles ezeru. Tur uz plosta atradās trīs jaunieši un saviem spēkiem netika krastā. Ugunsdzēsēji glābēji ar motorlaivas palīdzību nogādāja jauniešus krastā.

Tikmēr svētdien plkst. 16.33 VUGD saņēma izsaukumu uz Rīgas ielu, Saldū, kur kāds 20 gadus vecs vīrietis bija uzkāpis uz ēkas jumta un saviem spēkiem vairs netika lejā. Ar izbīdāmo kāpņu palīdzību glābēji piekļuva vīrietim un nogādāja lejā no jumta.

Svētdien vakarā plkst. 19.12 ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumu Daugavpils novada Līksnas pagastā, kur mežā bija apmaldījušies divi cilvēki. Izmantojot skaņas signālu un sazinoties pa mobilo tālruni, cilvēkiem tika norādīts ceļš ārā no meža.

Sniedzot palīdzību nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji Rēzeknē no kanalizācijas akas izcēla kaķi, Liepājā un Ķekavas novadā no koka nocēla kaķus, Rīgā atbrīvoja un nogādāja veterinārajā klīnikā suni, kuram ķepa bija iesprūdusi balkona durvīs, savukārt Gulbenes novadā atpiņķerēta ķēde, kurā suns bija sapinies.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl