Pilnmēness glābšanas darbi: vīrietis uzrāpjas uz jumta un netiek lejā

Komentāri
Pilnmēness glābšanas darbi: vīrietis uzrāpjas uz jumta un netiek lejā
EPA/LETA

Pagājušajās brīvdienās Latvijā daudzus cilvēkus piemeklēja visai interesantas likstas, no kurām pašu spēkiem viņi vairs nevarēja tikt sveikā, un sauca glābēju palīdzību. Piemēram, kāds vīrietis uzrāpās uz mājas jumta un vairs netika lejā, bet kāda jauniešu kompānija atradās ezerā uz plosta un krastā vairs nav spējuši tikt, portālu Skaties.lv informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki.

Sestdien plkst. 13.13 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Babītes novada Salas pagastu, kur kāds cilvēks bija līdz viduklim iestidzis purvā. Ar bomjkāpņu palīdzību glābēji cilvēku no purva izvilka un nodeva neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt sestdien Kuldīgas novadā ap plkst. 19.34 tika saņemts izsaukums uz Vilgāles ezeru. Tur uz plosta atradās trīs jaunieši un saviem spēkiem netika krastā. Ugunsdzēsēji glābēji ar motorlaivas palīdzību nogādāja jauniešus krastā.

Tikmēr svētdien plkst. 16.33 VUGD saņēma izsaukumu uz Rīgas ielu, Saldū, kur kāds 20 gadus vecs vīrietis bija uzkāpis uz ēkas jumta un saviem spēkiem vairs netika lejā. Ar izbīdāmo kāpņu palīdzību glābēji piekļuva vīrietim un nogādāja lejā no jumta.

Svētdien vakarā plkst. 19.12 ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumu Daugavpils novada Līksnas pagastā, kur mežā bija apmaldījušies divi cilvēki. Izmantojot skaņas signālu un sazinoties pa mobilo tālruni, cilvēkiem tika norādīts ceļš ārā no meža.

Sniedzot palīdzību nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji Rēzeknē no kanalizācijas akas izcēla kaķi, Liepājā un Ķekavas novadā no koka nocēla kaķus, Rīgā atbrīvoja un nogādāja veterinārajā klīnikā suni, kuram ķepa bija iesprūdusi balkona durvīs, savukārt Gulbenes novadā atpiņķerēta ķēde, kurā suns bija sapinies.

Lasi vēl