Komentāri
“Pilnīgi visa piekraste pilna!” – Liepājas iedzīvotāja pārsteigta par medūzu klājumu pludmalē

Liepājas pludmalē iedzīvotājus pārsteidzis Baltijas medūzu klājums, liecina ieraksti sociālajos tīklos. Liepājā dzīvojošā Monta atzīst, – kaut ko tādu viņa redz pirmo reizi.

“Te pilnīgi visa piekraste pilna, pirmo reizi kaut ko tādu redzēju. Dzīvoju tagad Liepājā, un novēroju te visādus brīnumus. Piemēram, vietējie ar piekabēm un maisiņiem no jūras krasta vāc aļģes un ved mājās, kur izmanto tās mēslojumam,” stāsta Monta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēsturiski Baltijas jūrā dzīvo divas medūzu sugas: ausainā aurēlija (Aurelia aurita) un ziemeļu cianeja (Cyanea capillata). Tā kā Baltijas jūrā ir salīdzinoši neliela sāls koncentrācija, medūzas sasniedz krietni mazākus izmērus nekā, piemēram, okeānos. Ik pa laikam tās tiek izskalotas krastā, līdzīgi kā aļģes.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl