Piketā par adrešu maiņu protestē krievvalodīgie pensionāri

1 komentārs
Piketā par adrešu maiņu protestē krievvalodīgie pensionāri
Foto: Jānis Zvērs, TV3 Ziņas

Piketā iepretim Rīgas domei piektdienas pusdienlaikā bija sanākuši aptuveni 20 cilvēki – pārsvarā krievvalodīgi pensionāri, kas nereti tiek uzskatīti arī par “Nila Ušakova elektorātu”. Viņi tur iestājās pret Rīgas Būvvaldes īstenoto adrešu maiņu.

Pie sanākušajiem cilvēkiem iznāca Būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs. Protestētāji viņu “apbēra” ar jautājumiem un pārmetumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka, iedzīvotājiem nezinot, nomainītas adreses un radīts haoss vēstuļu sūtīšanā.

Tikmēr Rīgas domē norāda, ka informācija par adrešu maiņu esot bijusi Latvijas Vēstnesī, uz afišu stabiem, pasta nodaļās, kā arī Rīgas domes mājaslapā. Tāpat ziņojumi esot izvietoti pie namu ārdurvīm, bet, ja gadījumā pēc tas vēl neesot izdarīts, domes pārstāvji sola tuvākajā laikā to izdarīt. Tiesa gan, tas nemaina faktu, ka, piemēram, iepriekš sūtītās vēstules pie saņēmējiem tā arī nav nonākušas, iepriekš ziņoja raidījums Bez Tabu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl