“Eņģeļi pār Latviju” zvanu centrs ik dienu saņem sirsnīgus ziedotāju zvanus

Pievienot komentāru

No pirmdienas, 17. decembra, darbu sācis gada sirsnīgākās akcijas “Eņģeļi pār Latviju” zvanu centrs.

Zvanu centrs būs aktīvs katru dienu no plkst. 18.00 līdz 21.30, aicinot kopā saziedot 264 067 eiro 137 bērnu ārstniecībai.

Līdz pat 23. decembrim akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” laikā būs aktīvs zvanu centrs, kura laikā iedzīvotājiem būs iespēja sazvanīt un aprunāties ar skatītāju iemīļotām personībām, aicinot dāvināt citiem to, kas ir patiesi svarīgs – veselību un iespēju dzīvot pilnvērtīgi.

Kopējā summa, kas nepieciešama, lai nodrošinātu pilnvērtīgu ārstniecību 137 bērniem, ir 264 067 eiro. Tādēļ ikviens iedzīvotājs, veicot ziedojumu un zvanot uz zvanu centru pa tālruni 90006486, varēs aprunāties ar sabiedrībā iemīļotām un atpazīstamām personībām.

Trešdien un zvaniem atbildēs Daumants Dreiškens, Kristaps Janičenoks, Olga Rajecka, Jānis Purviņš un Ieva Bondare.

Pieslēgumi kanālā LNT būs vērojami plkst. 17.58 un 21.10, tāpat arī kanālā TV3 – raidījuma ”Bez Tabu” ietvaros.

Nedēļas garumā ziedotājus zvanu centrā ziedotājus sirsnīgi uzklausīs daudzas citas pašmāju slavenības. Savukārt 23. decembra vakarā norisināsies īpašais akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” Ziemassvētku koncerts, kura laikā uz zvaniem atbildēs Pēteris Kļava, Baiba Broka, Ansis, Andrejs Ērglis, Markus Riva un citi.

Ziedot ir iespējams arī Bērnu slimnīcas fondā mājaslapā ”bsf.lv”, ziedojumu kastītēs ”Rimi” un ”Supernetto” veikalos, ziedojot ”MansRimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā ”mansrimi.lv”, zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro) vai arī iegādājoties akcijas preces ”Rimi” un ”Supernetto” veikalos līdz 31.decembrim.

Pirmdienas zvanu centra aktivitātēm seko līdzi šeit! 

Savukārt otrdienas zvanu centrā ielūkojies šeit!