Komentāri
Pietrūkst saturīgu, dvēselisku sarunu ar savējiem, stāsta Kiprā dzīvojoša latviete
FOTO: LETA

Ārvalstīs šobrīd dzīvo aptuveni trešdaļa Latvijas valstspiederīgo. Portāls Skaties.lv valsts svētku nedēļā centās noskaidrot, ko Latvija nozīmē svešumā dzīvojošajiem tautiešiem. 

”Latvija – tā ir vieta zemes virsū, kur viss ir “izkosts”, saprotams un viegli atrodams. Tā ir vieta, kur es labi orientējos. Tā ir vieta, kur dzīvo daudz labu cilvēku, manu draugu un radu – un tas arī ir, kā visvairāk no Latvijas pietrūkst,” stāsta Sandra, kura jau pusotru gadu dzīvo Kiprā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šeit cilvēki tomēr ir citādāki, es negribu teikt – labāki vai sliktāki, bet viņi nav man tuvi vai interesanti. Pietrūkst saturīgu, dvēselisku sarunu ar savējiem. Galīgi nepietrūkst politikas! Nepietrūkst fakta, ka trešdaļa algas aiziet nodokļos. Nepietrūkst pusgadu ilgās pelēcības,” bilst Sandra.

Sandra novēl ikvienam Latvijas iedzīvotājam saudzēt “savējos”, jo viņu pasaulē nemaz nav tik daudz.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl