Pierīgas privātmāju ciematos siro zagļi! Policija izplata brīdinājumu

1 komentārs

Valsts policija izplatījusi brīdinājumu – Pierīgas privātmāju ciematos siro zagļi, kas specializējušies mājokļu zādzībās un parasti ielavās to otrajā stāvā.

Kamēr saimnieki pirmajā stāvā bauda vakariņas vai skatās televizoru, noziedznieki paņem visu, kas vērtīgs. Pusotra mēneša laikā veiktas vismaz 30 šādas zādzības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēdējā pusotra mēneša laikā Rīgas un Zemgales reģionā strauji audzis zādzību skaits no privātmājām. Daļa zādzību tiek veiktas brīžos, kad saimnieki ir pārradušies mājās un atslēguši signalizāciju. Visbiežāk apzagtas mājas, kas atrodas meža tuvumā, un noziegums tiek pastrādāts tumsas aizsegā, izmantojot tumšas krāsas apģērbu un maskas.

Lai iekļūtu miteklī, zagļi izsit logus, atspiežot logus vai terases durvis, dažkārt izurbj slēdzeni. Garnadži privātmājas iepriekš novēro, tādēļ policija aicina iedzīvotājus nekavējoties ziņot par redzētām aizdomīgām personām un automašīnām. Pāris gadījumos zagļi aizturēti, taču bieži vien pirmstiesas laikā garnadži ir uz brīvām kājām.

Viens no drošākajiem risinājumiem, policijas ieskatā, ir suns. Ja signalizācijas un tehniku var apiet, tad dzīvnieks ir ar ļoti asu dzirdi un ožu, neprognozējams, un zagļiem pret četrkājainajiem mājas sargiem un viņu zobiem ir liels respekts.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl