Komentāri

Automašīnu riepas, sadzīves tehnika, mēbeles un pat bīstamie atkritumi – to visu cilvēki mēdz izmest Rīgas un Pierīgas mežos. Katru gadu tajos tiek savākti simtiem kilogramu dažādu atkritumu. Pašvaldība atzīst, ka karā pret šo piedrazošanu ir bezspēcīga.

Viena no vietām Rīgā, kur visbiežāk un visvairāk cilvēki izgāž atkritumus, ir Bolderājas karjers. Te atrodami gan būvgruži, gan grāmatas, gan plaukti, gan bērnu mantiņas. Līdzīga situācija Rīgā vēl ir Jaunciemā un pēdējā laikā – arī Dārziņos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gadā no galvaspilsētas mežu teritorijām vien uzņēmums Rīgas meži” savāc aptuveni 1000 kubikmetru atkritumu. Savukārt, ja pieskaita vēl Pierīgu, tad kopā sanāk vairāk nekā 2000 kubikmetru atkritumu. Tik daudz atkritumu var salikt vairāk nekā 300 kravas automašīnās.

Skaties foto!

Meža apsardzības daļas vadītājs Valērijs Morozs saka, – visvairāk cilvēki piedrazo mežus rudeņos un pavasaros.

Tiesa gan, pirms 13 gadiem, kad Valērijs Morozs sācis uzraudzīt galvaspilsētas mežus, situācija bijusi vēl sliktāka.

Vides pārvaldē uzskata, ka iestādei lētāk ir pašiem visus atkritumus no pašvaldības teritorijām savākt nekā pie katra koka pielikt videonovērošanas kameru un policistu.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl