Komentāri

Pierīgā esošās pašvaldības uztraucas par izglītības iestāžu trūkumu, LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja Pierīgas pašvaldību apvienības izpilddirektore Daiga Jurēvica.

Kā liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) informācija, virknē Pierīgas novadu pērn audzis iedzīvotāju skaits – Carnikavā, Babītē, Ādažos, tāpēc pašvaldības aktualizē jautājumu izglītības iestāžu trūkumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Daiga Jurēvica
Pierīgas pašvaldību apvienības izpilddirektore

Pierīgas pašvaldības ir vienas no tām pašvaldībām, kurām nav jādomā par skolu slēgšanu, bet ir jādomā, kā šīs skolas būvēt. Mēs redzam, ka Pierīga ir vienīgā vieta Latvijā, kur iedzīvotāju skaits pieaug un pieaugs. Bēru skaits palielinās un ir vitāla nepieciešamība pēc skolām.

Augot bērnu skaitam, pēdējos gados Pierīgas novados skolās ir pat 12 līdz 13 pirmās klases. Tāpat Pierīgas pašvaldības saskaras ar problēmām bērnudārzu jautājumā. Tā, piemēram, radusies situācija, kurā Pierīgas pašvaldības nespēj uzbūvēt jaunas pirmsskolas izglītības iestādes, savukārt privātie bērnudārzi daļai ģimeņu izmaksā pārlieku dārgi. Jurēvica uzsver, ka problēmu risināšanai nepieciešams uzlabot izglītības iestāžu infrastruktūru.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl