Pierīgā applūdušas vismaz 50 mājas

Komentāri

Plūdi pietuvojušies Pierīgai. Lai arī šorīt Urgas upe atgriezusies savā gultnē un Ogres iedzīvotāji var sākt atgriezties savās mājās – plūdi neatkāpjas, jo plašas teritorijas šodien applūdušas jau tuvāk Rīgai – Salaspils novadā.

No krastiem izgājusi Mazā Jugla, appludinot vismaz 50 privātmāju. Glābēji apsekojuši teritorijas, vairāki cilvēki evakuēti, bet citiem piegādāts dzeramais ūdens un pārtika. Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka ūdens līmenis upē patlaban ir vēl augstāks nekā pavasara palos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Salaspils novada iedzīvotājs Andris:
Pirmo reizi redzu kaut ko tādu. No upes, pacēlies līmenis, bija lietus, domāju tas vienīgais iemesls.

Savukārt vietējā iedzīvotāja Marija norāda: ”Lūk, šīs mājas visas ir applūdušas. Tā sen nav bijis. Applūda pirms 4 gadiem, bet toreiz tas nebija rudenī.”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl