Komentāri
Pieminot Ņemcovu, pie Krievijas vēstniecības Rīgā noliek ziedus
(Foto: LETA)

Pieminot noslepkavoto Krievijas opozicionāru Borisu Ņemcovu, pie Krievijas vēstniecības Rīgā tiek nolikti ziedi. Dienas pirmajā pusē pie vēstniecības žoga novietoti ziedi Ukrainas karoga krāsās.

Pusdienlaikā pie vēstniecības nolikt ziedus ieradās vēl kāds vīrietis ar sievieti. Viņi pastāstīja, ka šādi pauž savu nostāju par Krievijā notiekošo un Ņemcova slepkavību. Pāris pie nožogojuma novietoja sarkanas un baltas rozes un devās projām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā pastāstīja policijas darbinieki, normatīvie akti neatļauj mītiņu rīkošanu tuvāk par metru no vēstniecības, tādēļ ziedu novietošana pie nožogojuma nav atļauta.

Kā ziņots, Ņemcovs ar vairākiem šāvieniem tika noslepkavots piektdienas vakarā Maskavas centrā. Slepkavības vietā atrastas sešas patronas, Ņemcovam trāpīts četras reizes, viņu nāvējoši ievainojot.
Izmeklētāji izskata visas Ņemcova slepkavības versijas, sestdien paziņoja Maskavas Galvenās izmeklēšanas pārvaldes pārstāvis.

Tiesībsargājošās iestādēs uzskata, ka Ņemcova slepkavība bijusi rūpīgi plānota, tai gatavojušies iepriekš. Viena no versijām ir, ka tā bijusi pasūtījuma slepkavība.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl