Komentāri
Piemēsloti Lielie kapi pēc protesta akcijas? Akcijas rīkotāji to sauc par provokāciju
Foto avots: Nils Ušakovs/ Facebook

Rīgas mērs Nils Ušakovs savā Facebook ievietojis fotogrāfijas, kurās redzami atkritumi Lielajos kapos, kur vakar notika protesta akcija pret tā dēvētā “Kapu tramvaja” izbūvi. Tikmēr akcijas rīkotāji norāda, ka nekas tāds tur nav noticis un ka tā ir klaja nomelnošana un “melnais pīārs“.

Nils Ušakovs it kā esot saņēmis šādu e-pastu:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Labdien! Nu lūk, tā izskatās Lielie Kapi pēc vakardienas akcijas ar svecēm. Kaut kāds cirks! 25 gadus neviens par tiem neinteresējās, tikai ar suņiem staigāja. Un tikai idiotu bariņš sarīkoja šo politisko šovu pret tramvaju. Atnāca ar svecēm un visu pied… par godu Baronam!”

Tikmēr akcijas rīkotāji pauž – dīvaini, ka pēc akcijas šādi atkritumi tur netika novēroti. “Naktī, kad mūsu cilvēks vēl pārbaudīja šo vietu, viss bija kārtībā. Kā arī no rīta viss bija novākts. Respektīvi, šis uzvedums tika izdarīts, lai nofotografētu un ieliktu Ušakova lapā.”

Rita Eva Naseniece:

Tikko atgriezos no šīs vietas kapos, būs dažas interesantas detaļas, ko pastāstīt.
Šobrīd varu minēt, ka naktī, kad mūsu cilvēks vēl pārbaudīja šo vietu, viss bija kārtībā. Kā arī no rīta viss bija novākts. Respektīvi, šis uzvedums tika izdarīts, lai nofotografētu un ieliktu Ušakova lapā. Lūdzu izplatīt mūsu informāciju tālāk. Rokraksts tas pats (tikai izpildījums pulka stulbāks) kā stāstā par “ebreju kapu apgānīšanu”, ko izpildīja saskaņiešu cilvēki. Tagad arī skaidrs, kāpēc PBK filmēja vakardienas pasākumu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl