Piedzērušies cilvēki tiks izraidīti no Positivus teritorijas, norāda organizatori

17 komentāri
Piedzērušies cilvēki tiks izraidīti no Positivus teritorijas, norāda organizatori
LETA

Festivāla Positivus teritoriju uzraudzīs gan apsardzes kompānija, gan liels skaits Valsts policijas darbinieku. Tostarp tiek solīts, ka no teritorijas tiks izraidīti gan narkotiku lietotāji, gan pārmērīgi iereibuši cilvēki. Tiks vaktēti arī garnadži.

Jau šajā nedēļas nogalē Salacgrīvā norisināsies mūzikas festivāls Positivus. Organizatori lēš, ka to apmeklēs vismaz 30 000 cilvēku, tāpēc īpaša uzmanība tiks pievērsta apmeklētāju drošībai.

Festivāla teritoriju uzmanīs 100 apsardzes firmas darbinieku, kuriem palīdzēs 130 policistu, tostarp ekipāža no Igaunijas. Policisti sola gan rūpēties par drošību un kārtību, gan regulēt satiksmi. Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad īpašā policijas teltī varēs nodot un saņemt atrastās un pazaudētās mantas.

Īpaša uzmanība tiks pievērsta narkotiku lietotājiem, kā arī pārlieku iereibušiem cilvēkiem. Organizatori sola, ka šādu personu dēļ pārējiem apmeklētājiem nebūs jācieš – tās tiks izraidītas no festivāla teritorijas.

Līdzšinējo gadu pieredze liecina, ka visvairāk biļešu tiek pārdots dažas dienas pirms festivāla un, par spīti festivāla galvenās mākslinieces Elijas Goldingas priekšnesuma atcelšanai, apmeklētāju kritums netiek prognozēts. Tāpat kā pērn Positivus apmeklēs aptuveni 30 000 cilvēku.

FOTO: Sameklē sevi spilgtākajos Positivus festivālu mirkļos!

Video