Pieci “Saskaņas” deputāti rosina izvērtēt Eigima atbilstību Daugavpils mēra amatam

1 komentārs

Pirmdien, 4. septembrī, Daugavpils domē kārtējā ārkārtas sēde. Tajā tiks vēlēti jaunā domes priekšsēdētāja Riharda Eigima vietnieki.

Savukārt jau otrdien, 5. septembrī, plānota vēl viena ārkārtas sēde, – par tikko ievēlētā mēra atbilstību ieņemamajam amatam. Pieci no “Saskaņas” saraksta Daugavpils domē ievēlētie deputāti vērsušies pašvaldībā ar pieprasījumu, kurā ir norādīts, ka Riharda Eigima ievēlēšanā pārkāpts likums “Par pašvaldībām”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Proti, īsi pirms ievēlēšanas topošais mērs nav atbildējis uz deputātu jautājumiem. Par notikušo ir lūgts atzinums arī Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministram (VARAM) Kasparam Gerhardam. Turklāt pieprasījuma autoriem esot radušās bažas arī par Eigima rīcībspēju.

Andrejs Elksniņš (“Saskaņa”)
Daugavpils domes deputāts

Varbūt viņš līdz galam pat nesaprot, kas notiek un kur viņš atrodas? Tāpēc mums ir jautājums, – cik lielā mērā viņš ir rīcībspējīgs?

Rihards Eigims (“Mūsu partija”)
Daugavpils domes priekšsēdētājs

Es domāju, ka šie pieci deputāti tādus pieprasījumus rakstīs katru nedēļu. Daugavpils pilsētas domē valdošā koalīcija strādās, un viņi neparalizēs visu darbu.

Riharda Eigima vadītajā koalīcijā ir apvienojušies seši no Latgales partijas un trīs no “Mūsu partijas” saraksta ievēlēti deputāti.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl