Pieci “Saskaņas” deputāti rosina izvērtēt Eigima atbilstību Daugavpils mēra amatam

1 komentārs

Pirmdien, 4. septembrī, Daugavpils domē kārtējā ārkārtas sēde. Tajā tiks vēlēti jaunā domes priekšsēdētāja Riharda Eigima vietnieki.

Savukārt jau otrdien, 5. septembrī, plānota vēl viena ārkārtas sēde, – par tikko ievēlētā mēra atbilstību ieņemamajam amatam. Pieci no “Saskaņas” saraksta Daugavpils domē ievēlētie deputāti vērsušies pašvaldībā ar pieprasījumu, kurā ir norādīts, ka Riharda Eigima ievēlēšanā pārkāpts likums “Par pašvaldībām”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Proti, īsi pirms ievēlēšanas topošais mērs nav atbildējis uz deputātu jautājumiem. Par notikušo ir lūgts atzinums arī Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministram (VARAM) Kasparam Gerhardam. Turklāt pieprasījuma autoriem esot radušās bažas arī par Eigima rīcībspēju.

Andrejs Elksniņš (“Saskaņa”)
Daugavpils domes deputāts

Varbūt viņš līdz galam pat nesaprot, kas notiek un kur viņš atrodas? Tāpēc mums ir jautājums, – cik lielā mērā viņš ir rīcībspējīgs?

Rihards Eigims (“Mūsu partija”)
Daugavpils domes priekšsēdētājs

Es domāju, ka šie pieci deputāti tādus pieprasījumus rakstīs katru nedēļu. Daugavpils pilsētas domē valdošā koalīcija strādās, un viņi neparalizēs visu darbu.

Riharda Eigima vadītajā koalīcijā ir apvienojušies seši no Latgales partijas un trīs no “Mūsu partijas” saraksta ievēlēti deputāti.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl