Pieci.lv direktors Kārlis Dagilis iesniedzis atlūgumu

Pievienot komentāru
Pieci.lv direktors Kārlis Dagilis iesniedzis atlūgumu
Foto: LETA

Latvijas Radio 5 jeb Pieci.lv direktors Kārlis Dagilis iesniedzis atlūgumu, viņš apstiprināja portālam Skaties.lv.

Skaidrojot atlūguma iemeslus, K. Dagilis pauž pašreizējā atrašanās amatā negatīvi ietekmētu jauniešu sabiedriskā medija attīstību Latvijā. Tajā pašā laikā viņš aicinājis Latvijas Radio nepieļaut politisku ietekmi. K. Dagilis arī akcentēja, – līdz šim Pieci.lv projekts ir uzskatāms par veiksmīgu.

Jau iepriekš K. Dagilis pauda, ka iespējama ir arī Pieci.lv slēgšana. Patlaban oficiāla apstiprinājuma tam, ka Latvijas Radio 5 varētu tikt slēgts, nav, taču pilnīgas pārliecības par šā medija darba turpināšanos tā vadītājam K. Dagilim nav, viņš atzina portālam Skaties.lv.

Pieci.lv izpelnījās kritiku arī par to, ka sabiedriskā medijā izskanējusi necenzēta leksika. Proti, raidījumā Pieliec punktu hiphopa brīvrunas duelī atskanēja tādas frāzes kā ”dr**t anālā” un ”prasta ma**a”. Pēc tam skandalozā raidījuma vadītājs Mārtiņš Pavasaris uz laiku tika atstādināts no amata.

Savukārt par rupjībām raidījuma Pilnīgs vakars rubrikā tika piemērots 8000 eiro sods.

Savukārt Latvijas Radio valdes priekšsēdētājs Aldis Pauliņš pauž: “Latvijas Radio valde respektē K.Dagiļa lēmumu. Tuvākajā laikā Latvijas Radio valde izvērtēs turpmāko rīcību saistībā ar Latvijas Radio 5 – Pieci.lv programmas darbības nodrošināšanu, vadības struktūru un iespējamām struktūras izmaiņām. Pēc izvērtējuma veikšanas tiks lemts, kādiem amatiem un pozīcijām var tikt izsludināti konkursi un kuras funkcijas vai pienākumus varētu uzņemties esošie darbinieki.”