Pieci.lv direktors Kārlis Dagilis iesniedzis atlūgumu

Komentāri
Pieci.lv direktors Kārlis Dagilis iesniedzis atlūgumu
Foto: LETA

Latvijas Radio 5 jeb Pieci.lv direktors Kārlis Dagilis iesniedzis atlūgumu, viņš apstiprināja portālam Skaties.lv.

Skaidrojot atlūguma iemeslus, K. Dagilis pauž pašreizējā atrašanās amatā negatīvi ietekmētu jauniešu sabiedriskā medija attīstību Latvijā. Tajā pašā laikā viņš aicinājis Latvijas Radio nepieļaut politisku ietekmi. K. Dagilis arī akcentēja, – līdz šim Pieci.lv projekts ir uzskatāms par veiksmīgu.

Jau iepriekš K. Dagilis pauda, ka iespējama ir arī Pieci.lv slēgšana. Patlaban oficiāla apstiprinājuma tam, ka Latvijas Radio 5 varētu tikt slēgts, nav, taču pilnīgas pārliecības par šā medija darba turpināšanos tā vadītājam K. Dagilim nav, viņš atzina portālam Skaties.lv.

Pieci.lv izpelnījās kritiku arī par to, ka sabiedriskā medijā izskanējusi necenzēta leksika. Proti, raidījumā Pieliec punktu hiphopa brīvrunas duelī atskanēja tādas frāzes kā ”dr**t anālā” un ”prasta ma**a”. Pēc tam skandalozā raidījuma vadītājs Mārtiņš Pavasaris uz laiku tika atstādināts no amata.

Savukārt par rupjībām raidījuma Pilnīgs vakars rubrikā tika piemērots 8000 eiro sods.

Savukārt Latvijas Radio valdes priekšsēdētājs Aldis Pauliņš pauž: “Latvijas Radio valde respektē K.Dagiļa lēmumu. Tuvākajā laikā Latvijas Radio valde izvērtēs turpmāko rīcību saistībā ar Latvijas Radio 5 – Pieci.lv programmas darbības nodrošināšanu, vadības struktūru un iespējamām struktūras izmaiņām. Pēc izvērtējuma veikšanas tiks lemts, kādiem amatiem un pozīcijām var tikt izsludināti konkursi un kuras funkcijas vai pienākumus varētu uzņemties esošie darbinieki.”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl