Komentāri
Piebalgs vai Smiltēns? Iedzīvotāji Vienotības “spicē” labāk redzētu bijušo ES komisāru
Foto: LETA

Partija Vienotība priekšsēdētāja amatam šobrīd virza divas kandidatūras – Andri Piebalgu un Edvardu Smiltēnu. Kuru no viņiem amatā labprātāk redzētu vēlētāji?

Trešā daļa jeb 32% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem norādījuši, ka piemērotāks partijas Vienotība priekšsēdētāja amatam būtu Andris Piebalgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

6% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem norādījuši, ka piemērotāks partijas Vienotība priekšsēdētāja amatam būtu Edvards Smiltēns.

Ceturtā daļa (26%) iedzīvotāju norādījuši, ka neviens no izvirzītajiem kandidātiem nav piemērots partijas Vienotība priekšsēdētāja amatam. 36% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl