Komentāri

Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju līdzšinējās premjeres Laimdotas Straujumas darbu Ministru prezidentes amatā vērtē salīdzinoši negatīvi. Kāpēc Laimdota Straujuma, kura vēl nesen bija ļoti populāra politiķe un Saeimas vēlēšanās guva lielu vēlētāju atbalstu, amatu atstāj ar zemāko reitingu valdībā? 

Ceturtā daļa jeb 26% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka negatīvu ietekmi uz Laimdotas Straujumas darba novērtējumu atstājis notiekošais partijā Vienotība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piektā daļa (22%) iedzīvotāju uzskata, ka galvenais faktors zemajam novērtējumam ir pašas Straujumas vadītās valdības darbs, bet vēl 18% domā, ka to ietekmējusi visa pašreizējā politiskā vide.

Vēl 25% iedzīvotāju uzskata, ka Straujumas darbs premjeres amatā negatīvi ticis novērtēts viņas personisko īpašību un pašas politiskās darbības dēļ. Vēl 8% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl