Komentāri

Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju līdzšinējās premjeres Laimdotas Straujumas darbu Ministru prezidentes amatā vērtē salīdzinoši negatīvi. Kāpēc Laimdota Straujuma, kura vēl nesen bija ļoti populāra politiķe un Saeimas vēlēšanās guva lielu vēlētāju atbalstu, amatu atstāj ar zemāko reitingu valdībā? 

Ceturtā daļa jeb 26% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka negatīvu ietekmi uz Laimdotas Straujumas darba novērtējumu atstājis notiekošais partijā Vienotība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piektā daļa (22%) iedzīvotāju uzskata, ka galvenais faktors zemajam novērtējumam ir pašas Straujumas vadītās valdības darbs, bet vēl 18% domā, ka to ietekmējusi visa pašreizējā politiskā vide.

Vēl 25% iedzīvotāju uzskata, ka Straujumas darbs premjeres amatā negatīvi ticis novērtēts viņas personisko īpašību un pašas politiskās darbības dēļ. Vēl 8% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl