Komentāri

Valsts apaļās jubilejas gadā vairākos robežpārejas punktos plānots pacelt Latvijas karogus, kuri turpmāk tur atrastos pastāvīgi. To paredz Saeimā konceptuāli atbalstītās likuma izmaiņas, lai karogi būtu ne vien esošajos robežkontroles punktos, bet arī Igaunijas un Lietuvas pierobežā, kur robežkontrole kopš pievienošanās Šengenas zonai ir atcelta.

Saskaņā ar jauno ieceri karogiem tur jāsāk plīvot līdz ceturtā maija svētkiem. No Saeimas tribīnes gan izskanēja bažas, vai tik ātri izdosies sakopt pamestos kontroles punktus, kāds, piemēram, ir Ainažos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ilmārs Latkovskis
Saeimas deputāts

Ja mēs tur ieraudzītu karogu, Latvijas karogu, staltā mastā, kurš lepni tur plīvo, – kas tur būtu? Degradēta teritorija, alkohola “točka”, atļaušos teikt žargonā, super, bet “točka”, divas, šķiet, un Latvijas karogs – ļoti lepns. Domāju, ka šādā formātā tā būtu mūsu patriotisma groteska, vienkārši parodija.

Tikmēr idejas autori uzsver, ka valsts karogi tiks izvietoti cieņpilni un sakārtotā vidē.

Ritvars Jansons
Saeimas deputāts, VL-TB/LNNK

Viennozīmīgi ir skaidrs, ka pie šņabja bodēm un atejām Latvijas valsts karoga nebūs. Un tālākajā likumprojekta izvirzīšanas gaitā visi tehniskie jautājumi tiks arī atrisināti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl