Pie “Sēnītes” avarējusī policijas ekipāža devusies uz Valmieru, ievērojot mācību scenāriju

26 komentāri
Pie “Sēnītes” avarējusī policijas ekipāža devusies uz Valmieru, ievērojot mācību scenāriju
Foto: TV3 Ziņas

Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljona ekipāža, kas piektdien, 24. augustā, iekļuvusi smagā avārijā, devusies uz mācībām Valmierā, ievērojot jau iepriekš izstrādātu mācību scenāriju.

Kā TV3 Ziņām skaidroja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, ceļā no Rīgas uz Valmieru bija devušās trīs Speciālo uzdevumu bataljona ekipāžas. Pēc scenārija, atrodoties Rīgā, šīs ekipāžas saņēma izsaukumu uz Valmieru. Policijas darbinieki ievērojuši mācību scenāriju un braukuši kolonnā ar ieslēgtām bākugunīm un skaņas signālu, kas pēc ceļu satiksmes noteikumiem pieprasa pārējo satiksmes dalībnieku apstāšanos.

Sākotnējā informācija liecina, ka avārijā cietusī ekipāža aizķērusi kādu transportlīdzekli, kā rezultātā iebrauca pretējā braukšanas joslā un sadūrās ar kravas automašīnu “Scania”.

Jau vēstīts, ka pie “Sēnītes” notikusi smaga avārija, kurā cietuši Speciālo uzdevumu bataljona likumsargi. Negadījumā cietuši četri Valsts policijas darbinieki, no kuriem trīs guvuši smagas traumas. Bojāgājušo avārijā nav.

Par notikušo tiks uzsākts kriminālprocess.

26 komentāri