Komentāri
Pie Rīgas domes protestē pret transporta biļešu cenu paaugstināšanu
FOTO: LETA

Aptuveni 70 cilvēku iepretim pustukšai Rīgas domei protestē pret Rīgas sabiedriskā transporta biļešu cenu paaugstināšanu. Protestētāju rokās ir dažādi plakāti, uz kuriem rakstīts Zaķis pret paša gribu. Tiek skandēti arī saukļi ar tādu pašu saturu.

Pikets notiek gan latviešu, gan krievu valodā, tajā skan arī pašatskaņots muzikālais pavadījums. Tāpat protestētāji sit kājas pret zemi un sit plaukstas, tādējādi paužot savu neapmierinātību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan piketa mērķis ir pievērst uzmanību sabiedrības negatīvajam viedoklim par transporta biļešu cenu kāpumu, pasākums notiek iepretim, visticamāk, pustukšai Rīgas domei. Ēkā gaisma deg aptuveni septiņos logos, kas vērsti uz Rātslaukuma pusi.

Protestētāji ir sadevušies rokās un aplī soļo pa Rātslaukumu, skandinot neapmierinātības pilnus saukļus.

Pagaidām pie protestētājiem neviens Rīgas domes pārstāvis nav iznācis.

Jau ziņots, ka šodien no plkst. 18.20 līdz plkst. 20.00 Rātslaukumā notiek sabiedriskās iniciatīvas 1.februāris – zaķu diena – visiem! pārstāvju organizēts pikets pret Rīgas sabiedriskā transporta biļešu cenu paaugstināšanu. Plānotais piketa dalībnieku skaits ir 100 personas.

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC), jautāts, vai neplāno tikties ar piketētājiem sacīja, ka šodien nebūs Rīgā, tādēļ tikšanās nebūs iespējama.

Minētā grupa 1. februāris – Zaķu diena – visiem! tīmekļa vietnē Facebook piesaistījusi jau vairāk nekā 5800 sekotāju. Lapas mērķis ir aicināt ar biļešu cenu paaugstināšanu neapmierinātos iedzīvotājus paust savu viedokli.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl