Bukletā ar padomiem, kā rīkoties katastrofu gadījumos, ne vārda par terorismu

Komentāri

Kā rīkoties apdraudējumu gadījumā? Iedzīvotājiem izdota īpaša pamācība. Ideja par šādu informatīvo materiālu radās pirms gada, un tas bija kontekstā ar militāro konfliktu Ukrainā.

Tagad, kad brošūra nonākusi līdz iedzīvotājiem, tajā gan nav neviena vārda nedz par militāru apdraudējumu, nedz terorisma draudiem, kas šobrīd ir karstā ziņa numur viens. Informatīvais materiāls ir par civilo aizsardzību un padomiem, kā rīkoties dažādu katastrofu gadījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā šā materiāla izstrāde tikusi uzticēta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, valdībai tam piešķirot no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem 55 tūkstošus eiro, saturs veidots atbilstoši dienesta kompetencei.

Bukletā lasāms par rīcību ķīmiskas avārijas gadījumā; ja noticis ugunsgrēks, vētra vai plūdi; ja sagruvusi ēka vai nav elektrības. Buklets izdots vairāk nekā viena miljona eksemplārā un iedzīvotājiem tiks izplatīts caur valsts un pašvaldības iestādēm, kā arī tas būs pieejams elektroniski.

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl